Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
BolecFORUM Nowy temat

Wynajem auta dostawczego kilka tygodni

14366
#aprembb nieaktywny
6 października 2016r. o 6:59
Wie ktoś może gdzie można by było wynająć auto dostawcze na kilka tygodni? Tak mniej więcej na 5 tyg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
6 października 2016r. o 10:51
zalezy kolego ile płacisz za dzien, i ile km robisz autem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2016r. o 12:51
~ja napisał(a): zalezy kolego ile płacisz za dzien, i ile km robisz autem
Dowiedz się w Warsztacie Samochodowym na ul.Sluzowej .Tam maja kilka firm i osoby prywatne.I z kierowca i bez.Jak wolisz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 12:52
widziałem taką wypożyczalnie przed Kruszynem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15822
#arletkawis1987 nieaktywny
8 maja 2017r. o 20:15
Wynajem auta może wiązać się z różnymi nieprzyjemnymi konsekwencjami. Przed podpisaniem umowy warto zapoznać się z warunkami najmu. Szczególnie z zapisami związanymi z sankcjami za ewentualne szkody czy usterki. Najlepiej mieć coś swojego, ale wiadomo, że to koszty. Warto poczytać jakie są dostępne na rynku supersamochody może kiedyś sfera marzeń stanie się rzeczywistością.


Dopisane 08.05.2017r. o godz. 20:15:

Wynajem auta może wiązać się z różnymi nieprzyjemnymi konsekwencjami. Przed podpisaniem umowy warto zapoznać się z warunkami najmu. Szczególnie z zapisami związanymi z sankcjami za ewentualne szkody czy usterki. Najlepiej mieć coś swojego, ale wiadomo, że to koszty. Warto poczytać jakie są dostępne na rynku supersamochody na http://ultrasamochody.pl/ może kiedyś sfera marzeń stanie się rzeczywistością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbyszek89 niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 13:22
Faktycznie, dużo zależy od tego, ile chcesz zapłacić. Wiem, że solidne auta w dobrej cenie możesz wypożyczyć w http://fatcar.pl/ Wiele osób pozytywnie wypowiada się o ich dostawczakach, więc warto sprawdzić temat. Wybierz taką ofertę, która najbardziej będzie Ci odpowiadała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz