Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
BolecFORUM Nowy temat

Sala weselna - Ołobok

~MoniK niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 15:55
A coś więcej?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lolka niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 20:03
MoniK, za niedługi czas minie rok jak bawiliśmy się z mężem na naszym weselu właśnie w Ołoboku😊 cóż mogę powiedzieć...w 100% polecam, wesele ma się raz w życiu ( w teorii bo u niektórych w praktyce różnie bywa :P ) a że oczarował nas wygląd sali to nawet odległość od Bolesławca (skąd jesteśmy) nie robiła problemu, wszystko jest kwestią organizacji ( sala oferuje również rozworzenie gości po imprezie) ale do rzeczy bo Ciebie to raczej konkrety interesują :) jeśli chodzi o wiejski stół to problemu nie ma, to wy decydujecie co chcecie mieć ( mąż chciał by był, stał w korytarzu przy wejściu na sale, więc nie naruszał wystroju całej sali), jeśli chodzi o wystrój- dostosowują się do Twojego widzi mi się, z zachowaniem gustu i smaku (ja nie jestem miłośniczka balonów i wstęg już wszędzie oklepanych, więc ich pomysły mi odpowiadały, poza tym sala jest sama w sobie piękna i nie trzeba jej przesadnie odrabiać) kolejna sprawa to jedzenie...no to chyba wszyscy goście chwalili ( pozdrowienia dla cudownej Pani Sylwi- twórczyni tych pysznosci)(teściu to był zachwycony i podkreślał że skoro mu smakowało to wszystkim musiało smakować ;)) co fakt to fakt, mnie osobiście tez wszystko smakowało, wszystko świeże, nie szło przejeść a ile po weselu i poprawinach zostało to szok... A obsługa... No spisała sie świetnie, latały dziewczyny jak szalone i dbały o wszystko by nikomu niczego nie brakowało...w dniu naszego wesela( i w poprawiny) byl taki upał a klima na sali spisała się wzorowo ( a bywało się na imprezach gdzie niby była klima...no wlasnie niby bo w praktyce goście zdychali mówiąc brzydko) nie wiem co tu jeszcze dodać...ja jestem zadowolona i jakbym miała robić znowu wesele to tam ;) poza tym miło patrzeć jak sie rozwijają. W razie jakis pytań służę odpowiedzią Pozdrawiam ekipe ze Stodoły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MoniK niezalogowany
22 kwietnia 2015r. o 13:50
Lolka mogłybyśmy się skontaktować e-mailowo bo mam jeszcze parę pytań??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lolka niezalogowany
22 kwietnia 2015r. o 20:18
Jasne tylko mam prośbę byś napisała swojego meila a ja sie odezwę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MoniK niezalogowany
22 kwietnia 2015r. o 22:33
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 13:57
Zdecydowanie polecam salę Kryształową w Zgierzu https://www.facebook.com/Sala-Kryszta%C5%82owa-Zajazd-u-Przemka-252418811458082 mają przepyszne jedzenie, a imprezy robią niezamowite
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
REKLAMA Cezary Przybylski