Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

50 twarzy dewianta

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 marca 2015r. o 7:29
~smiech na sali napisał(a): ... ale po takim typie czlowieka cholera wie czego sie spodziewac, ...


Chłopczyku , zapewne oskarżysz mnie zaraz o pedofilię , lecąc po pasemkach bez trzymanki :D . Miło mi , że masz chamską naturę , lubię takich bezkompromisowych , ale za nim zaczniesz osądzać po pozorach ,usiądź w kącie , łyknij trochę kawy i pomyśl .

Kiedy dzieckiem byłem , świat był niby szary i ponury , bo to był paskudny socjalizm . Dzisiaj jest kolorowy i bogaty , tylko polskie rodziny się rozpadają. Standardem jest taka kolej faktów . Rodzice biorą kredyt na ślub syna / córki i nie zdążą tego kredytu spłacić , a małżeństwa już nie ma. Czy to wina perwersji w łóżku , czy ich brak ? Młode pokolenia od małego wychowywane są w duchu konsumpcjonizmu , gdzie towarem do zakupienia , zdobycia , czy wymiany jest wszystko , również Kobieta i Mężczyzna.
Jak wcześniej wspomniałem , mam drugi nie oficjalny nick. Mógłbym się z Tobą przekomarzać posługując się Twoim słownictwem i figurami retorycznymi do u.s.r.anej śmierci , ale nie mam czasu na głupoty.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zakochana niezalogowany
9 marca 2015r. o 7:35
Może ja się wypowiem bo widze,ze tu najwiecej maja do powiedzenia Ci ,którzy oburzaja się na slowo "dominacja" a fantazje i upodobania Szarego to jakas dewiacja. Dla mnie.. to cudowne doznania i dopasowanie SIe z partnerem. Poza tym kontraktem szarego reszta jest spelnieniem.. ja uprawiam taki rodzaj milosci uważam ze daje więcej możliwości i satysfakcji. Uwielbiam byc zdominowana i czasem dominować. Ja ciągle cos eksperymentuje i wyszukuje. Uwielbiam kochać się w różnych miejscach np. Winda,nasz wiadukt,laweczka w parku czy nawet sam rynek. Wiem,ze gro osób będzie teraz burzona ale to jak mogę sądzić jest z niewiedzy i zazdrości.. powiem więcej.. mam kolczyki na skutkach i chodze bez bielizny.. czy przez to jestem zla osoba.. Jestem świadomą swoich potrzeb kobietą ciesząca sie życiem i swoja seksualnościa..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 marca 2015r. o 7:40
Oby ta emancypacja bokiem Ci nie wyszła. Ale oczywiście masz prawo i nikt tego prawa nie może Ci odebrać. Każdy robi , to co lubi , ale nasza wolność , kończy się dokładnie tam , gdzie zaczyna wolność drugiego człowieka.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 8:11
Pannazdzieckiem napisał(a): Oby ta emancypacja bokiem Ci nie wyszła. Ale oczywiście masz prawo i nikt tego prawa nie może Ci odebrać. Każdy robi , to co lubi , ale nasza wolność , kończy się dokładnie tam , gdzie zaczyna wolność drugiego człowieka.

Miłego :)


Nikomu nie zabieram wolności i jestem wolna. Co do emancypacji to nie uwazam by byl to dobry pomysl kobiet.. ja sie pod tym nie podpisuje.. a Tobie chyba cos nie poszlo sądząc po "pannazdzieckiem" no ale kazdy lubi co innego :-)

Milego
:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chamski chadziar niezalogowany
9 marca 2015r. o 8:28
~ napisał(a): ... Co do emancypacji to nie uwazam by byl to dobry pomysl kobiet.. ja sie pod tym nie podpisuje.. a Tobie chyba cos nie poszlo ...


Owszem , nie poszło , ale dzisiaj za to jestem bardziej szczęśliwy :D
Zwyrodniała , ostentacyjna emancypacja , mi również się nie podoba , zaś jeśli chodzi o Pannę , to tylko pseudonim artystyczny , nie mający nic wspólnego z erotycznymi preferencjami . Możesz mi mówić chamski , nie obrażę się :D

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13372
#zakochana nieaktywny
9 marca 2015r. o 8:34
Nie jestes chamski tylko szczery w swej wypowiedzi

Zmoderowano 09.03.2015 godz.19:52 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 marca 2015r. o 10:51
A mnie sie podobają wolne wyzwolone kobiety ,a te które tylko piszą i brak im odwagi ...niech sobie pogadają :)
zakochana--- uwielbiam Cie ale brak Ci odwagi do działania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13372
#zakochana nieaktywny
9 marca 2015r. o 11:54
Czyli moge sobie pogadac :-(

Zmoderowano 09.03.2015 godz.19:52 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.