Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ach ta ''wstrętna'' Rosja :)

~Rusek niezalogowany
30 maja 2015r. o 22:08
falco, to wiadomość tylko dla Altera. Czekamy na jego wypowiedź. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
30 maja 2015r. o 22:22
falco napisał(a): Ponowna ''prowokacja'' :D
Kozacy jadą konno szlakiem amii Gwardyjskich i ponownie na Berlin...
na dodatek Rosja ogłosiła ''czarną listę '' niepożądanych na jej ziemi osobach ...

:D :D :D Falco, "nie wywołuj wilka z lasu"... :D

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 maja 2015r. o 22:37
Gdybyście się tak o Polskę martwili, jak o Rosjan czy Kozaków... ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2015r. o 4:48
falco napisał(a): Ponowna ''prowokacja'' :D
Kozacy jadą konno szlakiem amii Gwardyjskich i ponownie na Berlin...
na dodatek Rosja ogłosiła ''czarną listę '' niepożądanych na jej ziemi osobach ...
kilka osób z Polski a tam -co nie jest dla mnie zaskoczeniem - Fotyga
:D
kto by ją tam chciał oglądać :D ...chyba ''dla jaj'' :D


http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1452496,Rosja-kremlowska-fabryka-trolli-stanie-przed-sadem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 maja 2015r. o 7:47
skorn napisał(a): Gdybyście się tak o Polskę martwili, jak o Rosjan czy Kozaków... ; )


ależ to jest właśnie moja ''troska'' o Polskę...

STOP agresji Kozaków ,STOP powrotowi Fotygi,STOP...STOP...STOP...

;)
Virgo -wilka nie muszę wywoływać
on już tu jest ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2015r. o 8:22
Towarzyszu Falco,kiedy wy odpoczywacie? Trollujecie 24 godz na dobę,przez 7 dni w tygodniu.Oddajecie całego siebie dla prawdy i wolności słowa.
Padniecie nam tu wnet towarzyszu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 maja 2015r. o 10:02
moje ''trolowanie'' ?
mam w tygodniu niewiele czasu na takie bzdety ale ty jak widzę ''polaczku'' dalej pastwisz się nad własnym umysłem zresztą wątpliwej jakości...
kiedy ja pracuję i zarabiam ,tobie wystarcza klikanie w klawiszki jakichś bzdetów które jedynie ciebie ''jarają'' ale cóż ...
napisz coś jeszcze o ''kacapach'' :D

ot paljak ...
Wybierasz się na blokadę przy trasie przejazdu Kozaków?...raczej nie bo to było by zbyt ryzykowne dla ciebie :D

kiedy przejazd przez Polskę ogłosi chór Aleksandrowa schowasz się w najgłębszej norze bo ich jest zdziebko więcej ...
jeszcze jedno -Putin pogratulował Blatterowi kolejnej kadencji ...
nie ''komentuj '' tego :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.