Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Auto Gaz

~Ja niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 20:08
Konkurencja pewnie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 20:24
Niekoniecznie. Gaz nie lubi starych świec,przewodów i cewek. Zajeżdża chłopina 8 cylindrową BM-ką i prawda okazuje się brutalna bo niekiedy trzeba wymienić wszystkie te elementy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 czerwca 2016r. o 22:23
Zagazowałem autka zarówno w Stag (Kościuszki) ,jak i wcześniej u Mazura (naprzeciw).
Mazur jak trzeba było zapłacić to elegancko ,jak przyjeżdżałem autem ,bo coś je bolało ,to kombinował ,a w ogóle ten typ tak ma ;)

Dlatego gazując kolejne auto wybrałem firme na Granicznej ,która obecnie mieści się za statoilem.
Generalnie OK ,ale z jakością montażu szału nie ma i czasem jak chciałem coś ustawić,czy sprawdzić to umawiali się np.na piatek ,jade pod bramę i cmok w klamkę,bo akurat nie pracują.
Ale jak już byli to ogólnie nie było większego problemu z podpięciem sie i sprawdzeniem co jest nie tak :)

W Bolcu akurat nie ma innych gazowników więc za duży wybór nie jest :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Christopher niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 0:39
Ci co na granicznej byli.. To czasu nie mają.. Bo do niemca za euro robic jezdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotrek niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 8:41
Również zagazowałem za statoil 3 auta i bez problemu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 11:39
Panowie z siedzibą za stacja statoil - strata czasu, wymieniają na nowe, nie próbują naprawiać a najlepiej wymieniliby całą instalację gazową. Generalnie w Bolesławcu ciężko o dobrego gazownika... ale tych Panów szczerze nie polecam..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Geox niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 20:35
Ja zagazowalem 2 auta w Stagu na Kosciuszki i jestem zadowolony zero problemow z serwisem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu