Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Kamil Barczyk!
BolecFORUM Nowy temat

bader polska

~aleole niezalogowany
27 maja 2015r. o 21:30
Chce złożyć cv do baneru.. Ale po komentarzach typu " to obóz pracy" trochę się boję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~info niezalogowany
27 maja 2015r. o 22:22
nie ma sie czego bać, to zaden oboz pracy, bzdury ludzie opowiadaja....
zarobki jak na boleslawiec ok.... fakt jest to ciezka praca fizyczna, ale mozna trafic duzo gorzej

najwiecej negatywnych komentarzy pisza/tudziez głoszą osoby ktore tam nie przepracowaly chociazby 1h
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 23:28
jeśli można spytać, na jakie stanowiska są teraz przyjęcia?

pracowałem z 5 lat temu jako wykrawacz, ale wywalili mnie (znaczy nie przedłużyli umowy) bo nie chciałem przychodzić w soboty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Kamil Barczyk!
REKLAMA Wojciech Smoliński