Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Becikowe

~ niezalogowany
14 października 2015r. o 21:08
Najlepsze jest to ze zakładając ten temat chciałem sprawdzić opinie ludzi co do biurokracji w sprawie becikowego ale widać jacy wszyscy mądrzy z za komputera. Bo większość pisze ze zrobiłeś to się za robotę wez i odrazu obelgi ze nieudacznik i len ale jakie to polskie i nasze myślenie, co jeden to mądrzejszy ale tylko dlatego bo jest anonimowy na forum ciekawe jakby trzeba byłoby się podpisać to odrazu te forum byłoby puste .a do tego przyglupa co pisał wcześniej to pajacu ja pracuje w budzetowce i stać mnie na utrzymanie rodziny ale założenie tematu przyniosło skutek.pokazuje co ludzie myślą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xl niezalogowany
14 października 2015r. o 21:49
Do CNC. Nie rób nierobów z ludzi którzy dostają tezakupczyne becikowe . W cywilizowanym kraju takim jak Finlandia np. Każde dziecko bez względu na status społeczny i zarobki rodzićów dostaje fajną wyprawkę dużym pudle symbolizującym i przypominającym o tym ,jak po wojnie była bieda i matki układały dzieci w pudełkach w których dzieciaki spały. Nie każdy kto bierze becikowe na co dzień lata do mopsu weź to pod uwagę. Żal ci dupe ściska to może pijakom lepiej dać niech przechlają

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MM niezalogowany
14 października 2015r. o 22:53
~Xl napisał(a): Do CNC. Nie rób nierobów z ludzi którzy dostają tezakupczyne becikowe . W cywilizowanym kraju takim jak Finlandia np. Każde dziecko bez względu na status społeczny i zarobki rodzićów dostaje fajną wyprawkę dużym pudle symbolizującym i przypominającym o tym ,jak po wojnie była bieda i matki układały dzieci w pudełkach w których dzieciaki spały. Nie każdy kto bierze becikowe na co dzień lata do mopsu weź to pod uwagę. Żal ci dupe ściska to może pijakom lepiej dać niech przechlają


Mądrze napisane. My becikowe dostaliśmy a dochód na osobę był 1900 zł i co mam oddać bo tyramy od świtu do nocy . Nie brali byśmy gdyby nie to ze mops dale PIJAKOM ZAPOMOGI !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.