Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Biznes Forum- optymalizacja kosztów

~ niezalogowany
1 lipca 2014r. o 15:45
~ napisał(a):
~m@łpa napisał(a):
~ANONIMOWY napisał(a):
~BF napisał(a): Pomysł na biznes ?? Wasze doświadczenia, sugestie, porady...
Zapraszam do dyskusji.
Pomysł na biznes ?? tak mogę ci sprzedać za 20 000pln.za darmo ?? nie ośmieszaj się.

#ANONIMOWY
NIE RÓB Z SIEBIE IDIOTY- po wakacjach wróć do gimnazjum i naucz się czytać ze zrozumieniem.
Nie mogę wrócić do gimnazjum studia zarządzanie+menadzer ukończyłem w 1994r,i do dziś prowadzę własną działalność i przeczytałem ze zrozumieniem że ktoś chce pomysł na byznes za frajer.idiotą nie głąbem jesteś ty.każdy kto nie ma argumentów do rozmowy obraża innych tak jak to robisz ty monkej.
Ty menadzer JAKA WYPOWIEDŹ takie studia



















:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANONIMOWY niezalogowany
1 lipca 2014r. o 16:04
~BF napisał(a): Zakładałem temat- nie w poszukiwaniach nowych pomysłów, gdyż mam ich całe mnóstwo, które realizuje.
Liczyłem na dyskusję, w której można by wymienić się doświadczeniami z innymi bolesławianami, ale nie ten portal i nie Ci partnerzy do rozmów- z tego co widzę.
Jak najbardziej możemy podyskutować.ale daj małpie brzytwę to zobacz co robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m@łpa niezalogowany
2 lipca 2014r. o 13:31
~BF napisał(a): Zakładałem temat- nie w poszukiwaniach nowych pomysłów, gdyż mam ich całe mnóstwo, które realizuje.
Liczyłem na dyskusję, w której można by wymienić się doświadczeniami z innymi bolesławianami, ale nie ten portal i nie Ci partnerzy do rozmów- z tego co widzę.
Skoro masz mnóstwo pomysłów i je realizujesz to musisz być bardzo poważnym byznesmenem ?? skoro tak jest to po co zakładasz temat w którym chcesz wyłudzić dochodowy pomysł ?? dobre dochodowe pomysły to się kupuje za grube pieniądze,a handlować marchewką to możesz bez franczyzy i licencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12978
#Kukuryku nieaktywny
23 listopada 2014r. o 16:25
Optymalizacja kosztów w firmie to trudny temat i jak widać czasem nawet kontrowersyjny ;). Moim zdaniem powodzenie firmy, a co za tym idzie zyski z niej, zależą od strategii marketingowe. Jedną z opcji promowanie firmy jest google business view (tutaj można przeczytać więcej na ten temat http://bizzit.pl/zdjecia-firmowe-google-street-view/) i może to być coś co nas wyróżni, gdyż póki co niewiele firm stawia na wirtualne wycieczki po biurze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Werwynka niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 8:30
Pomysłów to ja mam mnóstwo, ale oczywiście ich nie oddam :P Teraz prowadzę sklep internetowy i uważam, że taką działalność może prowadzić każdy, ale już sukces niekoniecznie każdy może odnieść. Trzeba mieć łeb na karku i szukać na początku oszczędności. Ja dlatego zrezygnowałam z księgowej i prowadzę księgowość sama z tym programem https://wfirma.pl/Wszystkim polecam takie rozwiązanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Migajasa niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 19:11
W sumie to mam pomysł, który mogę oddać, bo ja nie będę się w to bawić, póki mam dobrą pracę. Macie http://www.ekspertbudowlany.pl/artykul/id3722,odkurzacze-przemyslowe-do-zadan-specjalnych Myślę, że takie usługi są bardzo chodliwe. W większych miastach bardziej, ale tam jest też większa konkurencja... Pomyślcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!
REKLAMA Wojciech Smoliński