Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

borbet goerlitz

~~ niezalogowany
1 grudnia 2017r. o 23:36
~~Roth napisał(a): Mam pytanie.....jaka stawke godzinowa na poczatek dostanie w Borbet tokarz - frezer .
Obecnie pracuje w firmie produkujacej alufelgi w 4 brygadowym mam ponad 17 netto ....



8.85 brutto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Przetacznik niezalogowany
21 lutego 2018r. o 11:36
Złożyłem u nich CV i list motywacyjny.Napisali mnie,że nie są mną zainteresowani.10 letnie doświadczenie pracy w fabrykach?Hmm no dobra miałem niecałe 3.Jeżeli chodzi o niemiecki to moim pozjadałbym was na śniadanie.Pozdrawiam.Dziś mam popołudniówkę na produkcji też w światowej firmie,ale bynajmniej nie o tak wygórowanym ego jak u was.Pozdro Ziomy,bez urazy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoróżowa Cebulica niezalogowany
21 lutego 2018r. o 20:23
ja mam 11.40 netto z dodatkami ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Kroplik niezalogowany
15 marca 2018r. o 11:59
Witam. Czy posiada ktoś info na temat przyjęć? Gdzie składa się CV? Dzięki za odp. z góry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiały Dereń niezalogowany
20 marca 2018r. o 14:09
up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Brokuł niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 14:36
no bardzo pan skromny,to przez trzy lata w fabryce tak się pan nauczył?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Brokuł niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 14:40
no bardzo pan skromny,to przez trzy lata w fabryce tak płynnie po niemiecku nauczył się pan rozmawiać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!