Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Cały czas tłucze.

~ niezalogowany
5 września 2015r. o 14:33
Pojedż na pierwszą lepszą stację diagnostyczną na "szarpaki" i Ci zdiagnozują gdzie jest luz i stuka.I zaraz może naprawią,np. na Tysiąclecia lub Kubika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
5 września 2015r. o 14:54
polecam 1000-lecia dobry mechanik teraz jest nowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kazik niezalogowany
5 września 2015r. o 18:00
A to pewnie bida tłucze i tłucze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystian niezalogowany
5 września 2015r. o 22:54
Skręcasz w prawo i tłucze przy kole ? Miałem dwa razy to samo przegub Ci sie rozdupcył (lewy) ale zmień 2 na wszelki wypadek koszt jednego to ok50 zł plus robocizna . Ja robiłem na orlej ale bez kolejki zrobisz za kerfurem koło piramidy tam był modrzew teraz nie wiem jak sie nazywają nawet albo do jaskota na zabobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystian niezalogowany
5 września 2015r. o 23:01
Aha i najważniejsze jak Skręcasz to staraj sie mało dodawać gazu a najlepiej wogole nie dawaj gazu dopóki nie wyprostujesz kol.przegub który sie kończy jak dodasz gazu zwłaszcza przy skręcaniu kół sie rozwali . Nie bedzie przeniesienia napędu na koła i auto juz nie pojedzie dalej. Chciałem pomoc mam nadzieje ze sie uda trzymam kciuki i nie słuchaj bzdur ze sprzęgło itp bo cie naciągną na koszta a jak bedziesz chciał to bede mógł Ci sprawdzić czy to na pewno przegub. To jest moja zmora i poznam nawet po 8 flaszkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PabloP. niezalogowany
5 września 2015r. o 23:29
Czytając te wpisy,mam wrażenie ,że połowa odpowiedzi jest mega wypocinami przygłupawych gimbów-tzn "Zmień auto", "Zmień męża".Człowiek chce zaczerpnąć pomocy normalnych ludzi na normalnym forum a tu ... zamiast bawić się nie zarośniętymi jeszcze cohones,pisze jakieś dziwne odpowiedzi,bo mu się akurat nudzi.Debilu-zadaj sobie pytanie gdzie był twój ojciec,gdy byłeś poczęty.Wasze matki musiały zjeść dużo śniegu,że takich bałwanów urodziły!! :/ Pozdrawiam normalnych bolecnautów ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz