Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kosmiczne ceny mieszkań

~ niezalogowany
15 września 2014r. o 8:11
~ napisał(a): We wrocku za mieszkanie 2pokojowe trzeba płacić 1500 - 2000 zl. Do tego czynsz i opłaty. Wiec nie narzekajcie


tyle że tam na miotle zarabia się 3500 Więc nie porównuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2014r. o 10:45
~ napisał(a):
~ napisał(a): We wrocku za mieszkanie 2pokojowe trzeba płacić 1500 - 2000 zl. Do tego czynsz i opłaty. Wiec nie narzekajcie


tyle że tam na miotle zarabia się 3500 Więc nie porównuj


Wylko że Wrocław to miasto studenckie więc i wynajem droższy, a my mamy tylko studia III wieku - a ci studenci raczej mają gdzie mieszkać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obojga imion niezalogowany
17 listopada 2014r. o 11:38
może trochę nie w temacie ale jak coś to moderator przeniesie gdzie trzeba ;) słyszał ktoś coś o pokojach do wynajęcia ??? bo ceny mieszkań czy tam kawalerek jednak przerastają moje możliwości a pokoik by mi narazie wystarczył ;) ??? ktoś coś wie ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cdi niezalogowany
17 listopada 2014r. o 18:06
~ja napisał(a): Czy tych ludzi już całkiem pogielo??? Od jakiegoś czasu szukamy mieszkania do wynajęcia, ale...kto ustala te ceny??? Kogo będzie stać na wynajęcie mieszkania zarabiając najniższą krajową, gdy KAWALERKA 24 m2 to koszt 750 zl!!!! Plus liczniki...Polsko, kochana Polsko...:(
To kup sobie na na kredyt i spłacaj.Przynajmniej wiesz że to własne.Ale pewnie mało zarabiasz i nie dostaniesz kredytu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
17 listopada 2014r. o 19:12
~ napisał(a):
~ napisał(a): We wrocku za mieszkanie 2pokojowe trzeba płacić 1500 - 2000 zl. Do tego czynsz i opłaty. Wiec nie narzekajcie


tyle że tam na miotle zarabia się 3500 Więc nie porównuj


To nie jest prawda że na miotle tyle się we Wrocławiu zarabia. Byłem w Urzędzie Pracy we Wrocławiu i widziałem te oferty pracy.
Minimalnie wyższe zarobki niż w Bolesławcu.
Jakby na miotle tyle zarabiali to w galeriach nikt by nie chciał pracować za dziadowskie pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 20:23
wrocław, zarobki w jednej z sieciówek były na poziomie 1,1-1,2k na rękę. +premia do 400 zł (raz była, a raz nie).

ale tam wynajem mimo wszystko wychodził niż rata kredytu (a w bc w sumie na jedno)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo