Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ceramika-Sortowacz-Pakowacz

~~Piotr niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 17:20
~~A co napisał(a): w angazu dostajesz stawke godz ktora musisz wyrobić pracując na akord czyli jeżeli masz te 10,20 na godz to dziennie te 82 zl powinnaś wypracować. Wszyski zależy od towar u jaki masz i od twoich możliwości nikt Ci nie zabroni wyrabiać ponad tę stawkę jaką masz w angazu


Powiedz czy bez problemu zarobi sie chociaz 2 tys zl na reke ? Pracujesz tam jeszcze czy juz nie ? Dziekuje za info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pixer niezalogowany
7 września 2017r. o 9:29
Nie polecam wszystko uklady starsi pracownicy biora najlepsze sztuki zeby miec najszybciej akord i norme.Do tego ta kierowniczka brak ludzi i musi sama zawijac rekawy a pozniej odbija sie na pracownikach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
7 września 2017r. o 10:01
"Ciekawy",szuka pracy na sortowni, a jednym z pytan jest ..."To co nie ma tam ochrony , wszystko można wynieść ? " ha,ha widac ogromne zainteresowanie pracą na sortowni .Gratulacje i życzę powodzenia w szukaniu pracy z taka smykałką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnes85 niezalogowany
7 września 2017r. o 12:14
~~Agnes85 napisał(a):
~~Ciekawy napisał(a): Na szybko pisalem;) Ja tez jestem 85 r. Jakas kawka ? ;)


Szukasz roboty ,będziesz miał na kawę ,czy chcesz mnie naciągnąć ? Dobra ,przynieś słownik ,poczytamy .



teeee ktoś się podaje za mnie...............
Szukasz roboty ,będziesz miał na kawę ,czy chcesz mnie naciągnąć ? Dobra ,przynieś słownik ,poczytamy . ja tego nie pisałam!!!
Agnes 85:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.