Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Kamil Barczyk!
BolecFORUM Nowy temat

Cesarskie Cięcie a Wada wzroku

~Bombonbierka niezalogowany
3 maja 2016r. o 23:54
Witam,
Czy są tu mamy, które ze względu na wadę wzroku miały wskazanie do CC od okulisty? Jeśli tak , to jaka to była wada wzroku i od którego okulisty uzyskały takie zaświadczenie,

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ameise niezalogowany
4 maja 2016r. o 10:47
Ja miałam cc z powodu wady wzroku -6 i -8 , zaświadczenie wystawia okulista
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bombonierka niezalogowany
4 maja 2016r. o 11:46
~Ameise napisał(a): Ja miałam cc z powodu wady wzroku -6 i -8 , zaświadczenie wystawia okulista


a miała Pani odklejającą się siatkówkę, czy samą wadę wzroku ?
i jesli mogę zapytać, do którego okulisty Pani chodziła ?

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama_Filipa niezalogowany
4 maja 2016r. o 11:53
Również miałam cc z powodu wady wzroku. Krótkowzroczność -2,25 i -2,75 ale dodatkowo wysokie ciśnienie śródgałkowe. Chodziłam do dr Alina Wiktor Raszkiewicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2016r. o 12:26
~Bombonierka napisał(a):
~Ameise napisał(a): Ja miałam cc z powodu wady wzroku -6 i -8 , zaświadczenie wystawia okulista


a miała Pani odklejającą się siatkówkę, czy samą wadę wzroku ?
i jesli mogę zapytać, do którego okulisty Pani chodziła ?

Pozdrawiam


sama wada wzroku, chodziłam do p. U.Chomy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2016r. o 18:50
~ napisał(a):
~Bombonierka napisał(a):
~Ameise napisał(a): Ja miałam cc z powodu wady wzroku -6 i -8 , zaświadczenie wystawia okulista


a miała Pani odklejającą się siatkówkę, czy samą wadę wzroku ?
i jesli mogę zapytać, do którego okulisty Pani chodziła ?

Pozdrawiam


sama wada wzroku, chodziłam do p. U.Chomy :)



Bardzo dziękuję za info :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 12:59
chciałam zapytać do kobiet które miały niedawno cesarkę w bolesławcu ze wskazań okulistycznych czy dalej tak traktuja pacjentki jakby chciały cesarkę na życzenie? bo niby jest papier ale jak mam się nasłuchać jak kiedyś to dziękuje za bolesławiec.....może któraś mama poradzi może się coś zmieniło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ona niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 15:53
Zależy od humoru i lekarza. Jak będą chcieli to ze wszystkiego zrobia problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz