Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat

Co byście zmienili w Bolesławcu ?

~ niezalogowany
18 kwietnia 2014r. o 23:22
Sprowadzić jednostkę" czerwonych beretów" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Prawdziwy mieszkaniec niezalogowany
19 kwietnia 2014r. o 7:39
Odizolować cały ten dziadowski pleps.
Wszystkich bez roboty i tych na śmieciówkach wywalić poza miasto.To nie jest przytułek dla szmaciarzy.
Pan prezydent nie po to się dla nas stara żeby dziadostwo to niszczyło.Pleps tylko nas cofa w rozwoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niedzwiedz niezalogowany
19 kwietnia 2014r. o 11:29
ja to bym zmienil dom niby "bylych alkocholikow" na dom samotnej matki to jest kurde bardziej potrzebne a alkoholiki niech padaja na pysk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2014r. o 0:46
Zmieniłabym prezydenta i wiceprezydenta !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
20 kwietnia 2014r. o 1:05
~niedzwiedz napisał(a): ja to bym zmienil dom niby "bylych alkocholikow" na dom samotnej matki to jest kurde bardziej potrzebne a alkoholiki niech padaja na pysk


Alkoholizm, to poważna " choroba" ...a,samotny rodzic ,to zdarzenie losowe :)...
Państwo "nasze" wspiera alkoholików,a nie samotnie wychowujących rodziców...



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JellyBean niezalogowany
20 kwietnia 2014r. o 17:30
~ napisał(a): Zmieniłabym prezydenta i wiceprezydenta !!


Jestem ZA !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 12:07
bax napisał(a): Alkoholizm, to poważna " choroba" ...a,samotny rodzic ,to zdarzenie losowe :)...
Państwo "nasze" wspiera alkoholików,a nie samotnie wychowujących rodziców...

Dla mnie alkoholizm to nie choroba a nalóg w ktory ludzie wpadaja. a drugie to jesli alkoholik cos na odpieprza na wolnosci i idzie potem do pudla to jakos potyrafi zyc bez alkoholu przez kilka ladnych lat wiec jaka to choroba to jest idiotyzm.



Zmoderowano 21.04.2014 godz.21:11 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
21 kwietnia 2014r. o 12:52
fobiak napisał(a): ja to bym chetnie babe zmienil a dodalbym miesieczna wyplate
rozwalasz mnie :D xDD

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA Anna Zug!