Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Czy drugi najsłynniejszypo J PII polski purpurat -abp Józef Wesołowski nie powinien spocząć na Wawelu?

2900
#falco nieaktywny
6 września 2015r. o 16:27
~ napisał(a): Falko a PO jakiemu ty chcesz komentować na watykańskim portalu.Znasz ten język ? Łacina ,,budowlana'' nie wystarczy.



nie ''udawaj Greka'' ;)
będąc krajem uzależnionym od Watykanu on sam zadbał o to by istniała tam stronka polskojęzyczna...

jak ograniczona jest twoja wiedza o mnie świadczy to ze piszesz o mojej ''łacinie budowlanej'' której praktycznie nie stosuję w mowie...
czy wierzysz czy ne ,to już twoja sprawa :P
Skornie -teraz ''na fali '' jest przewielebny Wesołowski dlatego ja w przeciwieństwie do ciebie piszę ...
ty się ''obudzisz '' kiedy nadejdzie kolejna rocznica stanu wojennego czy też śmierci Generała ...
czyż nie ?

twój pseudo patriotyzm odrobinę obnażyłeś ostatnio kiedy zadałem ci pytanie o przemilczanej przez ciebie pewnej rocznicy ...
o tym ani słowa ...
i jeszcze jedno -nawet jeśli kogoś miałbym za ''durnia'' nie napisał bym o tym bo to tylko by świadczyło o mnie ...
kim jesteś by stawiać sie ponad innymi?
czy pisząc coś obraźliwego pod czyimś adresem stajesz się lepszym czy mądrzejszym?
próbujesz się dowartościować?...próbuj :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2015r. o 16:34
Skorn olej tego krętacza hipokrytę.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 września 2015r. o 17:56
:D

więc po cholerę tu wchodzisz w temat?

:D nie odpisuj :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2015r. o 18:11
Będę robiła co będę chciała krętaczu...... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 września 2015r. o 23:32
internetowy łowca pedofilów napisał(a): teraz ''na fali '' jest przewielebny Wesołowski

Na tym forum tylko ty go na tej fali utrzymujesz. Zastanawiałeś się dlaczego? Jak jesz kolację z żoną, to też rozprawiacie o Wesołowskim?

internetowy łowca pedofilów napisał(a): ty się ''obudzisz '' kiedy nadejdzie kolejna rocznica stanu wojennego czy też śmierci Generała

Być może. Ty o krk zamulasz przez cały rok bez wytchnienia. W każdym temacie, czy ma to związek z Kościołem czy nie, wciśniesz coś o klechach, parafianach, sukienkowych, więc nie ma porównania. Jesteś do bólu monotematyczny.

internetowy łowca pedofilów napisał(a): twój pseudo patriotyzm odrobinę obnażyłeś ostatnio kiedy zadałem ci pytanie o przemilczanej przez ciebie pewnej rocznicy

Jakie przemilczanie? Rocznic śmierci żołnierzy wyklętych jest po kilka w każdym miesiącu. Kto się interesuje, ten wie. Może gdyby to była okragła rocznica, to bym wspomniał, chociaż takiego obowiązku nie mam. I nie wiem dlaczego akurat ty miałbyś mnie z tego rozliczać.

internetowy łowca pedofilów napisał(a): kim jesteś by stawiać sie ponad innymi?

Będziesz mógł zadawać mi takie pytania, gdy sam przestaniesz to robić.

Skoro już temat tzw. generała został wywołany, to mogę napisac, że wraz z Wesołowskim są siebie warci. Obaj powinni trafić na śmietnik historii zamiast na Powązki.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza