Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie turystyczne ?

~Operone13 niezalogowany
5 czerwca 2015r. o 12:06
Multi agent to idealna propozycja kiedy nie mamy internetu. . .
Teraz wystarczy wejść na stronę rankomatu i już mamy z 50 ofert różnych ubezpieczycieli. I to bez dodatkowej prowizji dla agenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andrela niezalogowany
23 lipca 2015r. o 12:52
~Operone13 napisał(a): Multi agent to idealna propozycja kiedy nie mamy internetu. . .
Teraz wystarczy wejść na stronę rankomatu i już mamy z 50 ofert różnych ubezpieczycieli. I to bez dodatkowej prowizji dla agenta.


Dokładnie, na przykład na tej stronie:
https://superpolisa.pl/ - można tam sobie bez problemu porównać wszystkie oferty ubezpieczeń i dzięki temu wybrać tę najlepszą. Ostatnio kupowaliśmy ubezpieczenie z mężem. Wprawdzie lecimy do Włoch ale i tak wolimy się dodatkowo ubezpieczyć. Ceny wahały się pomiędzy 30 a 100 zł na osobę za tydzień tak wiec różnica jest spora ! Warto jest również zgłosić fakt,że kupujecie ubezpieczenie w pakiecie. Często towarzystwo ubezpieczeniowe daje dodatkową zniżkę za to,że kupiliście takie ubezpieczenie w dwie osoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Margolena niezalogowany
10 września 2015r. o 18:39
Ja do tej pory nie wykupowałam, ale chcę to zmienić, bo brat miał niemiła przygodę na wakacjach... Rozważam tego ubezpieczyciela https://www.lu.pl/ Ale jeszcze się nie zdecydowałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.