Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

dlugie biegi

~M niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 20:05
Witam,

szukam ludzi ktorzy kochaja bieganie na dlugich dystansach. Sam biegam od dluzszego czasu 3-4 razy w tyg. po 10-15km. Biegam glownie na stadionie bo mam czas tylko po robicie po godz 18. w weekendy staram sie biegac w lesie dla urozmaicenia i sily biegowej.

Jezeli biegacie sami a chcielibyscie pobiegac razem to zapraszam.

Czekam na Wasze opinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biegaczka niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 10:50
Też biegam , ale uważam że bieganie to indywidualna sprawa bo ciężko jest się z kimś zgrać czasowo. Wiadomo każdy pracuje w różnych porach i ma różne obowiązki. Ja akurat jestem typem biegacza samotnika :-) muzyczka i przed siebie ;) Chociaż też od czasu do czasu biegamy wspólnie z mężem w sobotę lub niedzielę. Bieganie to coś wspaniałego dla ciała i ducha :) Zachęcam do biegania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
26 stycznia 2015r. o 16:20
Tak bieganie to fajna zabawa, daje kodycje wysmukla i rzezbi cialo i przede wszystkim odstresowuje a takze daje satysfakcje z coraz to lepszych czasow:)
Fajnie reguluje wage i puls, i sprawia ze wszystkie czesci ciala staja sie zdrowsze i mocniejsze, w szczegolnosci serce:)
Datego warto biegac dlugie dystanse dla zdrowia, pokonywania barier wytrzymalosci i wewnetrznej satysfakcji z osiaganych celow :)
Pozdrawiam wszystkich i czekam na wiecej wpisow:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.