Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ELEKTRO/mechanik od BMW

~ niezalogowany
13 lutego 2016r. o 22:23
533225975 zadzwon do niego moje bmw tylko ten gosc naprawia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jj niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 8:37
witam posiadam bmw e 90 320i. problem polega na ty ze na wolnych obrotach silnik gasnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 16:38
~Łuki napisał(a): jedz z ta beta do Patryka do łazisk. nikt tak w bolcu nie ogarnia tej marki jak on. zreszta teraz robi tylko bmw.




Patryk z Łazisk....hm....niestety, ale gość podmienia części z samochodów klientów ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gulasz88 niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 14:16
Ja do dobrego mechanika jeżdżę do Bawarii Motors BMW do Wrocławia. Mają mechaników którzy nie ściemniają, dobrze doradzają. Byłam w kilku serwisach ale tam jest najlepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alter niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 14:22
~~gulasz88 napisał(a): Ja do dobrego mechanika jeżdżę do Bawarii Motors BMW do Wrocławia. Mają mechaników którzy nie ściemniają, dobrze doradzają. Byłam w kilku serwisach ale tam jest najlepiej.

Często tam bywasz ,bo ja wcale .Pewnie dlatego że auto dopiero 15 letnie .Za 20 lat będę miał tak jak ty .
Ze też się nie boisz jeździć ,,tym'' do Wrocka.? Lubisz wyzwania ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 16:28
szukaj a znajdziesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 20:52
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Wawrzynek niezalogowany
15 marca 2018r. o 11:20
ja na co dzień korzystam z usług firmy http://www.bmwautolider.pl wydaje mi się, że jest ona naprawdę świetnym wyborem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!