Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

dobry lekarz chirurg dzieciecy

~ niezalogowany
2 października 2014r. o 20:08
zna ktoś jakiegoś dobrego chirurga dziecięcego i dobry szpital bo mam synem na operacje proszę o pomoc z góry dziękuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klupiszka niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 16:22
Nie znam :( Wejdź na jakieś forum medyczne i tam popytaj. I w razie jakiś wątpliwości możesz czytać ten portal medyczny http://adamed.expert/ Nieważne czy łapie Cię grypa, czy coś poważniejszego - tam jest sporo cennych wskazówek dotyczących zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
30 sierpnia 2015r. o 16:59
~Klupiszka napisał(a): Nie znam :( Wejdź na jakieś forum medyczne i tam popytaj. I w razie jakiś wątpliwości możesz czytać ten portal medyczny http://adamed.expert/ Nieważne czy łapie Cię grypa, czy coś poważniejszego - tam jest sporo cennych wskazówek dotyczących zdrowia.


Decyzją Pani "plemier" dostajesz emeryturę górniczą za odkop roku. Brawo

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nika niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 19:03
Ja osobiście polecam dr Tomasz Idzioka ze Zgorzelca. Byłam z córką i następnym razem jakbym musiała to tylko do niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hana niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 19:11
Polecam doktora Rawskiego z Jeleniej Góry. Przesympatyczny dziadek bardzo konkretny. Leczył mojego syna gdy miał złamane udo w wieku 2 lat. Nie szukaj w okolicy bo nie ma.
Doktorem godnym polecenia jest profesor Padkowski przyjmuje w klinice chirurgii i urologii dziecięcej we Wrocławiu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jola niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 23:03
Doktor Dariusz Patkowski,moge z czystym sumieniem polecic:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
30 sierpnia 2015r. o 23:08
~jola napisał(a): Doktor Dariusz Patkowski,moge z czystym sumieniem polecic:)


Ja też :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza