Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

dobry okulista dla dziecka

~~. niezalogowany
23 lutego 2017r. o 9:52
dr Bajki przyjmuje na 1 maja kolo przychodni, jest bardzo miła, ma podejscie do dzieci i przędem wszystkim nie bada na sile jeśli dziecko się nie da czy wyrywa. ja chodzę ze swoimi i jestem bardzo zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 lutego 2017r. o 12:31
~~. napisał(a): dr Bajki przyjmuje na 1 maja kolo przychodni, jest bardzo miła, ma podejscie do dzieci i przędem wszystkim nie bada na sile jeśli dziecko się nie da czy wyrywa. ja chodzę ze swoimi i jestem bardzo zadowolona

dziekuję, właśnie zależy mi aby ktoś miał jako tako podejście do dziecka. rejestrować się trzeba wcześniej? na pierwszej wizycie przepisze atropinę? czy po te krople wejdę przed wizytą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
23 lutego 2017r. o 16:26
Najlepiej zarejestrować się wcześniej, dwa dni chyba trzeba czekać max, atropine prepisze w czasie wizyty i trzeba w aptece wykupić, później zakraplac wg wskazania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Dawid Sarbak