Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
BolecFORUM Nowy temat

Dobry psycholog w Bolesławcu

~~NU niezalogowany
29 września 2017r. o 14:30
A MACIE JAKIEGOŚ DOBREGO PSYCHIATRE?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 października 2017r. o 9:59
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 października 2017r. o 10:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 października 2017r. o 18:05
Reklamowała się parę postów wcześniej jakaś pani. Pewnie psycholog. Poczytałem co pisze na swojej stronie. I rewelacja epokowa! Sami poczytajcie : "W poszukiwaniu korzystnej alternatywy nie jest konieczna praca z całym zespołem organizacji, co zmniejsza koszty przedsiębiorstwa związane z działaniami szkoleniowymi i treningowymi. Pracując z przedsiębiorcą, osobą zarządzającą, kierownikiem, można zrezygnować z udziału całej załogi w procesie rozwiązywania konkretnych trudności organizacyjnych (Szewczyk A., 2002).". Nie wiem kim jest pani/pan Szewczyk A, 2002 , ale nie rozumiem czemu nie ma jeszcze nagrody Nobla. Ludzie - przecież odkrycie epokowe i jak zaoszczędzamy kasę. Przykład - chcesz, żeby lepiej grała cała drużyna piłkarska rozmawiasz i trenujesz tylko kapitana ! Pani/pan Szewczyk A. 2002 tak napisał/a. W armii nie gadamy z żołnierzami i ich nie szkolimy. Szkolimy i poprawiamy efektywność ministra i już cały problem z głowy.
Z wypowiedzi pani/pana Szewczyk A, 2002 wynika, że pracownik może być niewyszkolony i mieć mało wiedzy. Ważne, że szef będzie przez reklamującą się panią psycholog przeszkolony.
A tak na poważnie - wszystkie zmiany w ostatnich kilkudziesięciu latach w zarządzaniu idą w kierunku wykorzystania potencjału wszystkich pracowników, bo to się sprawdza i opłaca. Delegowania zadań i spłaszczania struktur organizacyjnych, co zakłada coraz większą rolę pracowników szeregowych i ich wpływ na zarządzanie. Przykładów z praktyki mam mnóstwo.
A tu proszę - jeden psycholog i firma zdrowa. Wow!
No comments!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 października 2017r. o 12:09
dobry psycholog ,to jaki?

niby taki gościu co dowartościowuje się ,manipulując człowiekiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 października 2017r. o 21:28
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski