Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Drukarka wielofunkcyjna

670
ramaj
21 lutego 2017r. o 18:27
Poradzcie w sprawie zakupu urzadzenia wielofunkcyjnego (drukarki) atramentowej.
Miałem Epsona RX425 i to było wspaniałe urządzenie,jakośc zdjęć na zamiennych tuszach super ,same zamienniki niedrogie.Niestety po przesiadce z Win XP na Win 7 okazało sie,że brak sterowników pod ten system.Powodowany dobrym doświadczeniem wykosztowałem sie na Expression Premium XP-600.To dopiero okazało sie wielkie barachło.Wystarczyło ,ze drukarka postała nieużywana 1 dzien i praca zaczynała sie od czyszczenia dysz,co za tym idzie zużycia tuszu.Służyła głownie do zużywania tuszu.Ostatnio odmówiła pracy wyświetlając komunikat ,że poduszki do zbierania tuszu do wymiany.Serwis,wymiana tych "pampersów " to min.300 zł,przy cenie drukarki 500 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 lutego 2017r. o 18:50
Powiem Ci tak ...
kiedyś miałem podobną do tej jak obecnie ale przez moje zaniedbanie głowica poszła w diabły...
dlatego wymieniłem na Brother DCP-J105 i jak na moje potrzeby jest wystarczający
zarówno dokumenty jak zdjęcia bez zarzutu a tusze w przystępnych cenach (nie zamienniki ) ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 lutego 2017r. o 20:53
hahaha...to jedna z opinii o niej

porażka...
4 kwietnia 2016
Awatar klienta
hekcik

Lokalizacja:Warszawa
Wiek:35-44
Płeć:Mezczyzna
Właściciel produktu, ponieważ:1 - 6 Miesięcy
Stosowanie:Dom
Doświadczenie:Zaawansowany
Na wstępie, zachwycony ideą urządzenia bez kartridży postanowiłem zakupić w/w drukarkę.
Drukarka nie zużyła jeszcze jednych zasobników tuszy a juz zapchała sie głowica zostawiają linie na wydrukach.
Same wydruki tekstu tez pozostawiając wiele do życzenia, tekst nieostry, rozmazany a papier uszkodzony od mechanizmu transportu papieru.
Jestem rozczarowany tym bardziej ze drukarka do tanich nie należy...
Unikać i tyle.

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 lutego 2017r. o 21:44
a więc proponuję poczytaj o tej o której wspomniałem
przecież i tak to nie oznacza że właśnie taką kupisz :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
21 lutego 2017r. o 23:49
Do potrzeb domowych tylko Brother ... modele wg uznania. Mam już z 5-6 lat i jestem zadowolony biorąc pod uwagę śmieszne ceny kartridży .


Dopisane 21.02.2017r. o godz. 23:49:

Tak sobie liczę i to będzie z 8 lat :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15345
#gumis nieaktywny
1 grudnia 2017r. o 1:53
Proponuję wymianę drukarki na jakąś inną, tej samej firmy. Mam EcoTank ITS L1800 i mogę ją szczerze polecić (ja, drukuję na niej głównie zdjęcia i to w formacie A3, a tuszu ubywa naprawdę powoli)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
1 grudnia 2017r. o 21:45
L1800 fajny wybór, tańsza opcja - Epson Stylus 1500W +CISS

Z fabrycznym CISS niezła jest też Epson L386, koszt około 700 zł

Jak drukujesz sporadycznie - kupuj drukarkę laserową, Atrament będzie zasychał przy przestojach.
Ważna zasada - im tańsza drukarka, tym droższe tusze/tonery. Przed zakupem upewnij się, czy do upatrzonego przez ciebie modelu są zamienniki lub możliwość regeneracji. Inaczej drukarka puści cię z torbami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza