Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Falklandy w Trzebieniu

~~Xxxxx niezalogowany
22 sierpnia 2017r. o 10:49
Prawda jest taka że to ludzie zdewastowali ten ośrodek bo stał i nikt nic nie robił to jak przystało na mentalność polaka można rozkrasc i zniszczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 0:45
Właściciel podobno siedzi ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiała Konwalia niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 12:38
Za moich czasów szefową była niejaka Magda i to jej maz siedzi za powiazania z mafia. Osrodek odebrany podstepem od prawowitego wlasciciela. Znam caly presonel pracujacy w ostatnich chwilach funkcjonowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Agrest niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 14:34
Podobno otwarcie niebawem ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Iglica niezalogowany
23 maja 2020r. o 1:50
Pojechałam tam i weszłam na teren, aby sobie uprzyjemnic chwile ...podszedł do mnie po chwili , ktoś kto łowił ryby , ten ktoś wypraszał mnie z tego zielonego zakątka, powołując się na własność tej Ziemii ..." że to teren prywatny a on jest właścicielem. Postawa buntownicza, ... na nic zdały sie moje grzeczne uwagi, że tylko chce pochodzić ten "człowiek "wskazał palcem w tył zwrot... przywołałam swojego psa i się oddaliłam ...z tego terenu , który został dany ludziom do korzystania przez tego kto go STWORZYŁ Pana Stwórce wszystkiego. Na terenie były tylko 4 lub 5 osób w zasięgu wzroku. Pan powiedział, że to jego znajomi...nic to dało ,że przyjechałam z innego miasta nie mogłam nawet pochodzić po tej Ziemii ...WSTYD ...kto pozwolił na nabycie takiej ziemi takiej osobie i wyniszczenie poprzedniej funkcjonalności.... Tam trzeba dobrego gospodarza jak wszędzie bo ta ziemia i Polska woła o pomoc 21 03 2020 Iwona Barankiewicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kalinowykardynalski Przetacznik niezalogowany
23 maja 2020r. o 9:49
Czy znasz kogoś, kto z miłą chęcią pozwala spacerować z psem obcym osobom po swojej posiadłości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiany Krokus niezalogowany
23 maja 2020r. o 9:51
Teren prywatny to prywatny. Koniec kropka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Tojad niezalogowany
23 maja 2020r. o 12:10
tyle miejsca ,a paniusi własnie tam się zachciało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!