Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gastroskopia Kto miał

~~Też miłam, niezalogowany
28 lipca 2017r. o 20:25
sida napisał(a):
~~Też miałam. napisał(a): Hej,jak poszło badanie?,mam nadzieje że dobrze?.napisz coś...





Jestem po badaniu i wielka ulga. Nie było tak strasznie jak sądziłam Dyskomfort był, miałam duże mdłości. Ale samo badanie dość szybkie.
Niepotrzebnie się tylko nakręcałam.


Mówiłam że będzie dobrze-życzę duuużo zdrowia!...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 lipca 2017r. o 13:19
ta cała gastroskopia gówno wykaże ,

najwyżej niestrawność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sceptyczny niezalogowany
29 lipca 2017r. o 15:41
~~ napisał(a): ta cała gastroskopia gówno wykaże ,

najwyżej niestrawność


masz racje. i najlepiej przemysleć badanie kilka razy - ostatnią szansę i dadzą przed badaniem.
Do autora: wypiszesz kwit, ze bierzesz odpowiedzialność za lekarza, który może cos naruszyć, uszkodzić nawet nieodwracalnie - znam przykład który nie skonczyl sie dobrze a raczej tragicznie... chodzi o naruszenie guza... dalej mowic nie musze... ale znam tez duzo przypadkow gdzie ludzie wychodzili z jakis choró b po leczeniu u gastrologa... jednak ta jedna sytuacja przeważa na ten moment nad pozostala resztą. decydujesz sam. zdrowia życze. idź na gastrologie w stomadencie 200zł plus 100zł wizyta ale no... przynajmniej bedziesz mogl oddychać ;)

ps. i tak dostajesz znieczulenie, nieprzyjemnie jest jak dwunastnice penetruje tym dronem bo wpompowuje tam powietrze i potem chce ono wyjść no ale ciężko łykać ślinę od ślinotoku łapać oodech z tym czymś w calym sobie nooo... badanie do przyjemnych to nie należy, ale uwierz, że u dentysty człowiek dłuzej i bardziej cierpi.

osobiscie na kase chorych bym sie nie zdecydowal na nic innego jak tylko na badnie kału - bo w tym to mamy specjalistów :)
no i jeszcze mamy lekarzy co spią cała noc na dyżurze.
i wykwalifikowanych fukcjonariuszy soru, którzy potrafiliby odeslać do apteki w każdej sytuacji :)

Kocham Polske, jestem patriotą - wstydze się i gardzę wiejską hołotą !!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński
REKLAMA Anna Zug!