Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie jest skup grzybów ??

~ niezalogowany
14 września 2014r. o 18:32
Polanski napisał(a): za 7.5 to nie ma co sobie robic fatygi żeby jeszcze zawozić im te grzyby do skupu. :D:D


. Dla porownania 250 gram kurek (aus Rusland) kosztuje w niemieckiej Edece-min 3,8 e .Czyli 1 kg ok.15,6 e (oczywiscie na poczatku sezonu).To daje ok. 60 zl. na 1 kg. Teraz sa odrobine tansze. Niemcy kupuja ba je bardzo lubia, pozatym iemiec jak pojdzie do lasu (jesli juz) to moze bez zezwolenia przyniesc do domu 1kg grzybow na wlasny uzytek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 19:01
Golnice 46
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 19:29
kurki prawdziwki to najlepsze grzyby za granica sa bardzo drogie i te nawet robaczywe tak ze szanujcie dobro narodowe kanie ja uwielbiam pychota :D skupy sie ismieszaja za kurke 8 zł nie opłaca si nawet wiejsc ich tam wole na sosik :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kurka niezalogowany
14 września 2014r. o 19:33
Kurki nigdy nie są robaczywe! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 19:58
~ napisał(a): kurki prawdziwki to najlepsze grzyby za granica sa bardzo drogie i te nawet robaczywe tak ze szanujcie dobro narodowe kanie ja uwielbiam pychota :D skupy sie ismieszaja za kurke 8 zł nie opłaca si nawet wiejsc ich tam wole na sosik :D


Uwielbiasz kanie? a po ile płacisz za sztukę? Bo na moim polu tego "skolko godno".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 21:07
~ napisał(a):
~ napisał(a): kurki prawdziwki to najlepsze grzyby za granica sa bardzo drogie i te nawet robaczywe tak ze szanujcie dobro narodowe kanie ja uwielbiam pychota :D skupy sie ismieszaja za kurke 8 zł nie opłaca si nawet wiejsc ich tam wole na sosik :D


Uwielbiasz kanie? a po ile płacisz za sztukę? Bo na moim polu tego "skolko godno".


po 1.50zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12617
#Polanski nieaktywny
15 września 2014r. o 8:23
Zamykać temat adminie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ddd niezalogowany
15 września 2014r. o 8:39
~ napisał(a):
Polanski napisał(a): no chyba 17.5 za kurke? hmm za 7.5 mam sprzedac ? no bez jaj :D

no to idź cwaniaczku do lasu i nazbieraj kilo kurki


Po co głupio sapiesz? Czy ktoś ci mówi ,że ' masz sprzedać"?? Nikt ci nie każe sprzedawać ,sam się miotasz i temat nawet nowy zakładasz bo tak ci zależy na sprzedaniu tego robaczywego badziewia ,a jak ci ludzie podali z łaski gdzie i za ile to masz "wąty",szukaj sam głupiego co ci dobrze zapłaci za

te twoje grzyby,a tak w ogóle ,to zawsze mnie osobiście zadziwia ,ze jednak znajdują się ludzie,którzy czasem kupują to nic nie warte "pseudo-jedzenie",bo grzyb nie ma żadnej wartości odżywczej,jedynie smak,i to nie dla kazdego przyjemny,a konsystencja i wygląd po usmażeniu na przykład ,to ohyda,to jedna strona medalu a druga teraz sezon ,to kazdy kto lubi toto jeść to sobie sam podjedzie do lasu i nazbiera,tak,że jak ktoś raczy to od ciebie kupić to sprzedaj z pocałowaniem w rękę i nie kwękaj ;) :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.