Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie najlepiej kupić wegiel

~enter niezalogowany
26 listopada 2015r. o 13:07
ja kupiłem właśnie na tym składzie obok koksika przy torach PKP mają super węgiel przesiewany bezpośrednio na auto wypala się fajnie pozostawiając bardzo mało popiołu .A co do ważenia ,można być przy wadze nie jak na innych składach stoisz za kratami i figę widzisz . Ten ,,WEFI'' coś kręci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 13:23
~enter napisał(a): ja kupiłem właśnie na tym składzie obok koksika przy torach PKP mają super węgiel przesiewany bezpośrednio na auto wypala się fajnie pozostawiając bardzo mało popiołu .A co do ważenia ,można być przy wadze nie jak na innych składach stoisz za kratami i figę widzisz . Ten ,,WEFI'' coś kręci.


Albo właścisiel się broni ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Warjat niezalogowany
26 listopada 2015r. o 20:20
Koksik to najgorszy możliwy skład węgla obsługa gburowata,oszukują na wadze(nie ma możliwości zobaczenia wagi,kierowca jakiś taki dziwny,ogólnie nie polecam....kupywałem w ZECu i tam dalej za koksikiem i jestem mega zadowolony moło popielu i smoła nie sieczy z komina kurde.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
26 listopada 2015r. o 20:27
najlepszy węgiel to tylko u Michałka w osiecznicy i tanio solidnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Snoopy niezalogowany
26 listopada 2015r. o 20:35
Ja kupiłem w kruszenie uchlastawy czysty bez miała 770za tonę z dowozem. Wypala się do końca i trzyma długo temperaturę. I nie oszukuje na wadze. W iwinach mają też dobry wegiel ale oszukują na wadze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~korin47 niezalogowany
27 listopada 2015r. o 8:57
Zdecydowanie odradzam Koksik na kOSCIUSZKI kankuja na wadze na zywca ,komentarze z poprzedniego okresu grzewczego o koksiku negatywne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14218
#LASTsoldierforYOU nieaktywny
3 grudnia 2015r. o 11:52
...a propo spalania POLECAM :
http://allegro.pl/spalsadz-5kg-na-sadze-do-kominkow-pieca-nie-sadpal-i5730098327.html
...bardzo dobry katalizator, węgiel spala się idealnie , paląc się niebieskawym płomieniem a do tego redukuje emisję szkodliwych substancji, z komina leci biały dym po zastosowaniu...( prawie jak przy Watykanie podczas wyboru papieża :] ). Naprawde warto... dla niedowiarków zawsze można sobie kupić na próbe :P Pozdrawiam... 3m cie sie CIEPLUTKO. ... bo zima będzie sroga tego roku :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza