Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
BolecFORUM Nowy temat

gdzie w Bolesławcu pracuje sie w godzinach od 6 do 14?

14475
#Nowy2016 nieaktywny
30 czerwca 2016r. o 7:44
Może więcej więcej się znajdzie takich firm. Czym więcej tym lepsze szanse że do którejś się zatrudnię.


Dopisane 29.06.2016r. o godz. 21:49:

~pracowdca napisał(a): ile masz lat?

juz nie tak mało bo 29


Dopisane 30.06.2016r. o godz. 07:44:

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:32
Nowy2016 napisał(a): @Ja@: dzięki i o to mi własnie chodzi. Jutro tam zadzwonię i zapytam czy rzeczywiście jest tak jak twierdzisz. No i co najważniejsze czy obecnie jest jakiś wolny wakat.

Wakat jak sama nazwa wskazuje zawsze jest wolny, więc jeśli tam mają wakaty to nawet nie musisz dzwonić by się upewnić czy są wolne. Wal od razu z podaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14475
#Nowy2016 nieaktywny
1 lipca 2016r. o 13:29
podanie zaniesione, narazie kazali poczekać. A tymczasem żeby nie próżnować to chętnie też zgłosił bym sie do innej firmy. Mam nadzieje że polecicie mi jeszcze jakieś inne.


Dopisane 01.07.2016r. o godz. 13:29:

przeglądając ogłoszenia znalazłem ciekawą ofertę dla mnie. Dzwonie tam , za trzecim razem się dodzwaniam:)
Slysze ze już nieaktualne, że już mają kogoś na to miejsce. Ogłoszenie pojawiło sie dosłownie godzinę wcześniej, czyli to pokazuje że na tych ogłoszeniach w dziale dam prace, to chyba trzeba siedzieć non stop i tylko co 1 minute odświeżać i sprawdzać czy aby czasem nie pojawiło się nic ciekawego. Albo trzeba mieć spore szczęście aby trafić w te które jeszcze jest aktualne.
No ale dobra porozmawiałem telefonicznie i powiedziano mi ze jest jeszcze szansa, w momencie gdy ta osoba którą przyjeli się nie sprawdzi.. Mam zadzwonić jeszcze w poniedziałek rano. Ta osoba ma prace zacząć jutro. Więc może spróbuje zadzwonić jeszcze jutro wieczorem. Nooo ale z drugiej strony, mam liczyć że komuś się nie uda że sie nie sprawdzi? Potem kolejna osoba będzie życzyła mi tego samego.. Takie są teraz prawa rynku pracy. Pracujesz za wolno itp, to albo się poprawisz albo na twoje miejsce przyjdzie kolejna osoba. Dlatego w pracy trzeba zachowywać się profesjonalnie, tak żeby jej nie stracić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!