Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Kamil Barczyk!
BolecFORUM Nowy temat

Grill w Okmianach był ktoś?

~Niezadowolony niezalogowany
8 lipca 2015r. o 17:22
Zaglądam w to miejsce kilka razy w miesiącu, wracając do domu autostradą.
Jedzenie jest ok, nie mam zastrzeżeń.
Natomiast mam spore zastrzeżenia do obsługi a w zasadzie do jednej Pani.
Zatrzymałem się wraz z kolegą na szaszłyk dnia wczorajszego tj. 07.07.2015 o godzinie około 17-18 ( dla informacji właściciela może czyta forum ). Były tego dnia dwie Panie , obsługiwała mnie jedna z nich ta wyższa.
Możliwe że Pani miała kiepski dzień, jednak to nie moja sprawa. Wygląda jakby pracowała za karę pod ogromnym przymusem.
Na wstępie grzecznie się przywitałem mówiąc standardowe dzień dobry, pani patrząc na nas całkowicie olewająco nic nie odpowiedziała. Po chwili zapytała co podać mniej więcej słowami cytuję "czego chcę".
Zapytałem czy będzie gotowa porcja szaszłyka, bez słowa wyjęła szaszłyk z rusztu pytając dosłownie " Ile ". więc wskazałem ilość. Pani położyła mięso na wadze i nie patrząc w moją stronę burknęła coś pod nosem, poprosiłem o powtórzenie gdyż nie było najmniejszej możliwości zrozumienia co powiedziała, Pani pod nosem znowu niezrozumiale coś bełkotała. Ponieważ nadal nie wiedziałem jaką kwotę mam zapłacić, z portfela wyjąłem 100zł które kulturalnie podałem do rączki. Okazało się że posiłek kosztował kilkanaście złotych nie pamiętam dokładnie ile, więc Pani najpierw rzuciła,piszę dosłownie rzuciła z pogardą w moją stronę monety, w pierwszej chwili próbowałem sobie wytłumaczyć że może Pani moneta wypadła, jednak kiedy wydając banknoty postąpiła identycznie tj rzuciła pieniędzmi w moją stronę wtedy mówiąc mniej kulturalnie się wkórwiłem. Myślałem że wybuchnę jednak pomyślałem sobie że nie będę się przejmował gówniarą, gdyż jestem od niej dużo starszy, nie będę się odzywał po prostu zjem i pojadę w dalszą drogę. W trakcie jedzenia obserwowałem wyżej opisaną nieprzyjemną kobitkę i zauważyłem że zachowuje się identycznie do wszystkich klientów. Po zakończeniu konsumpcji, kulturalnie odniosłem tackę do śmieci stając ponownie dwa kroki od opisywanej Pani. Mimo iż byłem bardzo niezadowolony z obsługi i arogancji z jaką tam się spotkałem, zgodnie z dobrym wychowaniem patrząc prosto w twarz pożegnałem się mówiąc Do widzenia. Pani patrząc na mnie kolejny raz z pogardą na twarzy milczała.

Rozpisałem się, ponieważ bezskutecznie szukałem tabliczki z informacją o danych właściciela, konkretnie numerem telefonu. Sam prowadzę firmę i zatrudniam pracowników dlatego od razu pomyślałem aby wykonać telefon do właściciela i poinformować o podejściu do klienta. Sam oczekiwał bym kontaktu od klientów gdyby któryś z moich pracowników zachowywał się podobnie.

Mam nadzieję że właściciel wpadnie na ten post. Ja osobiście nie będę więcej odwiedzał tego miejsca choć jak napisałem wyżej do jedzenia zastrzeżeń nie mam jest smaczne. Dla mnie po za dobrym jedzeniem liczy się jeszcze całokształt miejsca w którym się zatrzymuję, przez takie sytuację wolę zatrzymać się gdzieś indziej. Miejsc gdzie można dobrze zjeść w miłej atmosferze na A4 jest co najmniej kilka .

Podsumowując nie odradzam jedzenia w tym miejscu, lecz proponuję właścicielowi wymienić załogę a dokładnie opisaną Panią.

ps. z drugą Panią z obsługi ( napiszę niższą gdyż nie znam imion ) nie miałem żadnego kontaktu gdyż w trakcie moich odwiedzin na grillu zajmowała się czymś innym. Jednak w trakcie jedzenia zauważyłem że miała jak najbardziej prawidłowe podejście do innych obsługiwanych przez siebie klientów.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niezadowolony niezalogowany
8 lipca 2015r. o 17:29
Zapomniałem dodać że opisuję grill mieszczący się przy autostradzie A4 przy stacji BP.
Nie wiem czy są tam inne podobne miejsca i aby nie doszło do pomyłki ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2015r. o 10:54
~niezadowolony napisał(a): Zapomniałem dodać że opisuję grill mieszczący się przy autostradzie A4 przy stacji BP.
Nie wiem czy są tam inne podobne miejsca i aby nie doszło do pomyłki ;)


Wolałem zacytować krótszą część posta pana niezadowolonego....
Ile jest jadu w tej wypowiedzi, ile nienawiści.... Co trzeba mieć w głowie, żeby tak bardzo chcieć upokorzyć człowieka.... Dobrze, że doprecyzowałeś miejsce.... Jad, jad i jeszcze raz jad! Aż kipi z twojej wypowiedzi....

Rozumiem, że nie byłeś zadowolony z obsługi, wystarczyło napisać, że nie podoba ci się obsługa, ale lepiej w internecie obsmarować konkretną osobę i to anonimowo.... A może tej pani ktoś bliski tego dnia umarł? Pochorował się? Ktoś miał wypadek? Spytałeś się chociaż czy coś się stało? Ciekawy czy ty jesteś taki mocny w takich sytuacjach.

Byłeś w drodze do domu... Pewnie po powrocie sporo się natrudziłeś, aby znaleźć forum bolesławieckie, a następnie ten wątek... A może jesteś miejscowy i w jakiś sposób chciałeś się zemścić na konkretnej osobie?

Wszystkie zwroty osobowe, celowo pisałem z małej litery, ponieważ nie mam za grosz szacunku dla takich ludzi jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
9 lipca 2015r. o 11:17
~ napisał(a):
~niezadowolony napisał(a): Zapomniałem dodać że opisuję grill mieszczący się przy autostradzie A4 przy stacji BP.
Nie wiem czy są tam inne podobne miejsca i aby nie doszło do pomyłki ;)


Wolałem zacytować krótszą część posta pana niezadowolonego....
Ile jest jadu w tej wypowiedzi, ile nienawiści.... Co trzeba mieć w głowie, żeby tak bardzo chcieć upokorzyć człowieka.... Dobrze, że doprecyzowałeś miejsce.... Jad, jad i jeszcze raz jad! Aż kipi z twojej wypowiedzi....

Rozumiem, że nie byłeś zadowolony z obsługi, wystarczyło napisać, że nie podoba ci się obsługa, ale lepiej w internecie obsmarować konkretną osobę i to anonimowo.... A może tej pani ktoś bliski tego dnia umarł? Pochorował się? Ktoś miał wypadek? Spytałeś się chociaż czy coś się stało? Ciekawy czy ty jesteś taki mocny w takich sytuacjach.

Byłeś w drodze do domu... Pewnie po powrocie sporo się natrudziłeś, aby znaleźć forum bolesławieckie, a następnie ten wątek... A może jesteś miejscowy i w jakiś sposób chciałeś się zemścić na konkretnej osobie?

Wszystkie zwroty osobowe, celowo pisałem z małej litery, ponieważ nie mam za grosz szacunku dla takich ludzi jak ty.


Tyldo bredzisz.Co kogo obchodzi jaki dzień baba miała.Jest tam postawiona do roboty jak d...a do s.... nia.Jak ma pechowy dzień to niech weźmie wolne ,a nie straszy klientów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu