Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Inna Bajka -wrazenia

~Tommy niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 12:10
Miesiąc temu byliśmy tam na małym bankiecie weselnym. Wystrój elegancki w dobrym tonie bez żadnej przesady. Zaś jeśli chodzi o jedzenie to ja nie wiem z czym był problem. Chyba polska mentalność zadziałała, że ma być dużo i wylewać się z talerza. Jedzenie mieliśmy także ciepłe wraz z miłą obsługą. Ogólnie większość co tam byli, byli bardzo zadowoleni i z tego co się dowiedziałem od pary młodej to też nie było drogo. Ludzie to nie jest obiad przy świecach tylko bankiet weselny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 13:33
Super podbudowales mnie, ajakies tance chociaz minimalnie poraziliscie sobie,ja rozmawialem z DJ to powiedzial ze nie bardzo bo ciasnoi sprzetu nie ma gdzie rozstawic a jak bylo?Podpowiedz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tommy niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 13:57
Oni załatwiali DJ we własnym zakresie. DJ jakoś nie narzekał że nie ma miejsca. Wiadomo jeśli chcesz zrobić wesele na 100 osób albo i więcej no to raczej sala będzie lepsza do tego. Jeśli kameralne wesele to nie widzę przeszkód bo i potańczyć można. Nigdy nie będzie tak , że wszyscy naraz tańczyć będą. Mi się na bankiecie weselnym osobiście bardzo podobało. Idź zobacz sobie jak tam wygląda osobiście. Porównaj czy na taką ilość osób jaką chcesz zrobić podpasuje Ci miejsce. To jest taka moja rada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klientka niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 14:47
Organizowaliśmy tam małe przyjęcie.Powiem tak JEDZENIA MAŁO PRZERWY MIEDZY PODANIEM OBIADU PRZYSTAWEK BARDZO DŁUUUUUGIE GOŚCIE SIEDZIELI PRZY PUSTYM STOLE A KELNERKA CZYTAŁA KSIĄŻKĘ ZA BAREM.Jedzenie w smaku dobre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klientka niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 14:47
Organizowaliśmy tam małe przyjęcie.Powiem tak JEDZENIA MAŁO PRZERWY MIEDZY PODANIEM OBIADU PRZYSTAWEK BARDZO DŁUUUUUGIE GOŚCIE SIEDZIELI PRZY PUSTYM STOLE A KELNERKA CZYTAŁA KSIĄŻKĘ ZA BAREM.Jedzenie w smaku dobre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
18 czerwca 2015r. o 21:48
Wszystko zależy od tego, na ile osób miałoby być to przyjęcie?
Byłam tam na kameralnej imprezie. Jedzenie mi smakowało, jego różnorodność odpowiadała, obsługa bardzo miła, a i miejsca na tańce spokojnie wystarczyło:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ to ja niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 23:32
Dziekuje za wrazenia,oczywiscie sam sie przekonam,ale widze (co mnie cieszy) ze pozytywne sa w wiekszosci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~musica niezalogowany
8 października 2015r. o 20:57
Byliśmy tam jakiś czas temu na przyjęciu, ale jeden wielki chaos! Miejsce fajne, jedzenie dobre, ale organizacja bardzo słaba. Tak jak ktoś napisał wcześniej, przerwy między jedzeniem baaardzo długie, wymiana talerzy raz na jakiś czas, na szwedzkim stole ciągle czegoś brakowało. Obsługa nie dawała rady. Widać, że brakuje tam kogoś kto będzie tym koordynował.

Ogólnie miejsce jest fajne, ale nie zorganizowalibyśmy tam przyjęcia. Chyba, że zainwestują w obsługę na najwyższym poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo