Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat

Jaką księgową lub biuro rachunkowe polecacie ?

~~Fiołkowy Omieg niezalogowany
8 kwietnia 2019r. o 16:34
~~Ołowiana Sasanka napisał(a):
~~Fiołkowy Omieg napisał(a): Podbijam temat.
Wiem, ze był dawno, ale może jakieś nowe osoby, nowe doświadczenia?
Rozważałam Biuro Fiskus na Wojska Polskiego i Buchalter na 1000 lecia.


Tylko Fikus na wojska.


dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Papryka niezalogowany
8 kwietnia 2019r. o 21:44
Uuuuuu. musi być naprwdę kiepsko , skoro taka tania forma reklamy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Petunia niezalogowany
29 lipca 2020r. o 9:22
Mimo, że współcześnie dostarczenie dokumentów do biura rachunkowego nie stanowi żadnego problemu, zawsze można zrobić to formie elektronicznej, niemniej jednak jeżeli szukamy kogoś współpracy możemy zwrócić uwagę na jego miejsce Dobrze jeśli biuro znajduje się w naszej miejscowości. Sa sytuacje w ktorych trzeba dostarczyć dokumenty indywidualnie albo wybrać się na porady prawne i dobrze jeśli nie musimy daleko do biura jechać.
Ze swojej strony mogę polecić Polski Instytut Księgowości. Bardzo duże doświadczenie, solidni pracownicy jak również porady prawne oraz finansowe. Biuro posiada ubezpieczenie tak więc w przypadku błedów, Wy za to nie odpowiadacie.. Powinni objąć opieką księgowową również i spółki https://pik-ksiegowosc.pl/pelna-ksiegowosc-krok-po-kroku/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Kokornak niezalogowany
26 marca 2024r. o 13:08
~ja napisał(a): Jakis czas temu poszukiwalismy biura rachunkowego i tak w skrocie: Biuro Zachar na Kubika chyba najdrozsze w Bolcu, u Mastalskich placi sie od obrotu, więc niekiedy mało opłacalnie, oddzielnie ZUSy obok, Abak na Łokietka klapa, inne małe firemki nie chcielismy "testowac" wiec jestesmy klinetami juz od kilku lat SG Tax na Wroblewskiego, czy polecamy? jestesmy raczej zadowoleni. POki co nie zmieniamy :) Wazne ze tam i biuro rachunkowe i doradztwo podatkowe.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Rozplenica niezalogowany
26 marca 2024r. o 14:58
~~Fiołkowy Omieg napisał(a): Podbijam temat.
Wiem, ze był dawno, ale może jakieś nowe osoby, nowe doświadczenia?
Rozważałam Biuro Fiskus na Wojska Polskiego i Buchalter na 1000 lecia.

Są inne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Mięta niezalogowany
26 marca 2024r. o 18:36
~~Bordowa Rozplenica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fiołkowy Omieg napisał(a): Podbijam temat.
Wiem, ze był dawno, ale może jakieś nowe osoby, nowe doświadczenia?
Rozważałam Biuro Fiskus na Wojska Polskiego i Buchalter na 1000 lecia.

Są inne.

Chwalą sobie ludzie na Mickiewicza, obok budynku ceramiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAForum Powiatu Tomasza Gabrysiaka
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!