Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaka jest prawda ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 grudnia 2014r. o 21:04
Przemuś :) , spytałem :

Pannazdzieckiem napisał(a): ... A które diabelskie wersety ... szczególnie Cię ubodły , jeśli wiedzieć mogę ? :)


Odpowiedzi czekam :) ... z utęsknieniem , oczywiście :)


Dopisane 28.12.2014r. o godz. 21:04:

O starożytnych kosmitach Drogi Papugo , to Deniken i Sitchin pisali . Te filmy, o których wspominasz zostały zrobione na podstawie prac i przemyśleń wyżej wymienionych panów , oczywiście z wklejkami a la Hollywood :D . Ciężko dociec , co jest prawdą ... niestety.

Osobiście posłużę się cytatem z Harameina , który bodajże jako pierwszy zwrócił uwagę na fakt :
z ułomnej , mej własnej pamięci cytuję i proszę o wyrozumiałość :D
" ... o Egipcjanach wiemy w zasadzie wszystko , kto i kiedy rządził , w co wierzyli , co jedli , gdzie spali , o czym marzyli . Narysowali nam to wszystko na ścianach piramid i nie tylko. Ale nigdzie nie narysowali , jak je zbudowali ... " :D

I nikt nie wie , dlaczego się nie pochwalili :D Przecież nawet jaskiniowcy rysunkiem opisywali polowanie na mamuta , czy bizona. Egipcjanie , nie , strasznie skryci i nieśmiali . Nie chwalą się :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 grudnia 2014r. o 21:17
Piotrze , nic mnie nie ubodło.
Ten film wskazuje źródła tekstów zamieszczonych w późniejszym okresie w biblii.Jak wspominałem iż mimo że jestem ateistą wiara innych mi n ie przeszkadza.
No chyba że przymusza się do płacenia za nią innych i ingeruje ona w życie świeckie.

Ja mam też do Ciebie pytanie Piotrze.

Od kiedy Twoim zdaniem istnieje ludzkość na ziemi / w tys lat / ?
Oraz czy zgadzasz się z teorią ewolucji ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 grudnia 2014r. o 21:49
Mądra Książka , to fantasmagoria " trzymających władzę " Otwartą kwestią jest , kto trzyma tą władzę absolutną. Zwyrodniały ludzki intelekt , kosmici , czy szatan .

Stwórca wykorzystuje ewolucję do osiągnięcia egoistycznego celu , tak samo jak i My , chce być szczęśliwy. To dlatego stworzeni jesteśmy na Jego obraz i podobieństwo , też chcemy :D
Darwin to młot , podobnie , jak i Dawkins . Prawda jak zwykle leży po środku. Zaś jeśli chodzi o historię ludzkiego gatunku ... no cóż zdania są podzielone ... jedni mówią o trzystu tysiącach lat , inni o jedenastu , jeszcze inni pierwsze ślady inteligencji datują na siedem tys. lat , a ostatnio spotkałem się z ideą , że ten kosmita Jezus został niby ukrzyżowany ledwie 750 lat temu. Zaś Kotarbiewicz cytując Na... cholera zapomniałem nazwiska, pisał o tym , że Kosmicie nie udało się pokonać żydów , to ruszył do Indii nawracać braminów . Stwórca Jeden , lub Jedna raczy wiedzieć , jak na prawdę było.

Powiedz mi Przemo , czy ateista wie jakie rozmiary ma Wszechświat ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 grudnia 2014r. o 22:45
Piotrek...
Daniken... ;) pierwsze jego książki min. ''Sekrety starożytności'' czytałem ...wieki temu i tak mi pozostało do dzisiaj... :D
wolę to niż pierdoły o Putinie i Ukrainie... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.