Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaką pralkę polecacie?

~moher niezalogowany
5 maja 2015r. o 20:19
ja już to przechodziłem: kupiłem pralkę za prawie trzy tysiaki, a jak się popsuła (oczywiście po gwarancji) części były tak drogie, że nie opłacało się naprawiac. kupiłem pralkę tanią, a jak się popsuję kupię drugą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
5 maja 2015r. o 20:21
Polecam TVN wypierze wam mózgi jak już tego nie zrobiła. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~``` niezalogowany
5 maja 2015r. o 22:51
Także polecam hotpointa ariston ja mam na 7 kg i jestem zadowolona, pralka ma już pięć lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11855
#Adelajda nieaktywny
5 maja 2015r. o 23:02
Z wyższej półki najlepsze są pralki Miele, a z niższej polecam Boscha. Posiadam taką od 6 lat, jest cicha,oszczędna, bardzo dobrze pierze, ma dużo programów. Ja mam taką płytszą, zamiast 60 cm ma coś koło 45, bęben jest duży, na 5,5 kg, a pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w małej łazience.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aida niezalogowany
5 maja 2015r. o 23:18
Polecam CANDY 1 miałam 14lat wymieniłam ze względu na zbyt bliskie sąsiedztwo z sedesem (wiadomo)teraz mam nowy typ wąska wiele programów do prania duża ładowność bębna .Każdy chwali swoje typy ale decyzja należy do kupującego :) :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
6 maja 2015r. o 5:04
A ja mam Beko już ponad 5 lat i nie narzekam. Przy 2 dzieci pralka chodzi niemal codziennie i daje radę. Z usterek jakie się przytrafiły to uszkodzony filtr sieciowy (za nowy dałem 12,50zł), teraz po 5 latach pękł magnes cewki tachometru na silniku (jest to częsta usterka pralek BEKO) - koszt drugiego magnesu 20 zł. Pralka dalej działa bez zarzutu.

Pralka rodziców to 10-letnia Amica Opticum 700. Pierwsza usterka, do której został wezwany serwisant z ul. Konradowskiej, przerosła niestety jego możliwości. Pralkę pooglądał, nic nie zrobił i skasował 50 zł za dojazd. Razem z ojcem wytropiliśmy winowajcę - pęknięty filtr sieciowy. Koszt nowego 35 zł. W tym roku pralka ponownie odmówiła posłuszeństwa - podczas prania zatrzymywała się i zgłaszała błąd, że drzwi są nie domknięte. Rozebrałem blokadę drzwi, przeczyściłem styki - problem ustąpił. Tydzień później padła pompka od wody - wymieniłem sam silnik - koszt nowego z Allegro to 49 zł z wysyłką włącznie. No i pralka pierze dalej :)

Nie ma sprzętu niezawodnego. Teraz wszystko jest tak produkowane, by się zepsuć po kilku latach. Nie warto też kupować drogiej pralki, jeśli ma plastikowy bęben.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XX niezalogowany
6 maja 2015r. o 9:08
My mamy Elektroluxa od 2002 roku.Żadnych awarii.Tak samo z lodówką.To dobra marka.Na dobrą markę wyrósł ostatnio Samsung ze swoimi wyrobami,lodówki,telewizory,telefony.Doświadczam tego,bo mamy i się nie psują.Te dwie marki Ci polecam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
6 maja 2015r. o 9:32
Dziękuję wszystkim za porady i chyba mamy decyzję. Decyzję dzięki Wam, a nie jakimś stronom na necie jak"opineo" czy "skąpiec" lub "ceneo", gdzie opinie są wystawiane przez "płatnych figurantów". Zależało nam na Waszych doświadczeniach i za to dziękujemy. Chyba będzie decyzja o Samsungu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza