Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Janusz Łysiak-adwokat

~~Kasztanowordzawy Dyptam niezalogowany
9 stycznia 2021r. o 19:26
Przecież panowie Łysiak i Chlebowicz są rodziną.
W tym ich siła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Lilia niezalogowany
28 grudnia 2021r. o 20:13
Były teść zmarł 2015 roku a adwokat mojej byłej żony w pozwie ( podział majątku) wykazał darowiznę 100000,00zł ze teść podarował swojej córce uwaga uwaga w 2017 roku (z tamtego świata dwa lata po śmierci daruje 100000,00 zł )
Polecam takiego prawnika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
30 grudnia 2021r. o 7:44
Adwokat łysiak ma bardzo fajną żonkę ,35 lat w szkole .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Lilia niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 21:00
Potrafi.
Zatrudnił ,,detektywa za małe pieniądze’’do śledzenia mnie gdzie wykonywałem pracę. Detektyw podał mu adres gdzie wykonywałem pracę. Powołał Panią Wiolettę na światka u której wykonywałem pracę. Na rozprawie zadał pytanie światkowi czy wykonywałem u niego pracę. Świadek odpowiada : nie wykonywał ten pan u mnie żadnej pracy , widzę tego pana pierwszy raz na tej sali. Zadający pytanie światkowi wyszedł na totalnego głupka. Mało tego po rozprawie poprosiłem aby przedstawił mi licencję tego detektywa ,umowę ,fakturę nie miało co przedstawić
Mam jeszcze inne ciekawostki o jego fachowości opiszę je później.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!
REKLAMAForum Powiatu Tomasza Gabrysiaka