Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

KEBAP

~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 22:43
Kiedyś alanya miała dowóz do klienta 75 734 86 00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NN niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 22:50
~XD napisał(a): No to masz pełną odpowiedź.Wsiadasz w samolot i kupujesz :D
Przede wszystkim nie kebap tylko kebab a skąd tą kozinę ktoś wymyślił to ja nie wiem.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kebab
Nie mam pojęcia czy ktoś dowozi kebab w Bolcu.
Dobrze,że podaleś tego linka,lecz sam się z nim nie zapoznałes.Wynika z niego,że obie formy są poprawne,p na końcu i b.Ja o tym wiedziałem,jadłem też i szyszkebab i urfakebap/Urfa,to miasto w dalekiej Turcji .Natomiast jeśli chodzi o kozinę,to jest używana na równi z baraniną,bo tam jest mnostwo kóz.Inne,jak u nas,są wielkości owcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XD niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 23:03
Ale my mówimy o dowozie kebabu w Bolesławcu.Nie spotkałem się w Polsce z użyciem nazwy kebap,wszystkie fast foody czy restauracje serwują kebab.Opisujesz swoje przeżycia z odległych krajów a w tym temacie nie o to chodzi.Sam zakup baraniny w Polsce jest bardzo trudny i kosztowny,nikt by z niej nie przyrządzał kebabu bo musiał by kosztować tyle co danie w ekskluzywnej restauracji.Koziego mięsa tym bardziej nie spotyka się w sprzedaży ale wiem że niektórzy je jedzą,jednak nie w fast foodach tylko we własnych domach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 1:38
~NN napisał(a):
~XD napisał(a): No to masz pełną odpowiedź.Wsiadasz w samolot i kupujesz :D
Przede wszystkim nie kebap tylko kebab a skąd tą kozinę ktoś wymyślił to ja nie wiem.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kebab
Nie mam pojęcia czy ktoś dowozi kebab w Bolcu.
Dobrze,że podaleś tego linka,lecz sam się z nim nie zapoznałes.Wynika z niego,że obie formy są poprawne,p na końcu i b.Ja o tym wiedziałem,jadłem też i szyszkebab i urfakebap/Urfa,to miasto w dalekiej Turcji .Natomiast jeśli chodzi o kozinę,to jest używana na równi z baraniną,bo tam jest mnostwo kóz.Inne,jak u nas,są wielkości owcy.


NIE " a skąd tą kozinę ktoś wymyślił"
tylko tę kozinę, bo idę z tą koziną a widzę tę kozinę, zważaj na końcówki, a poprawiasz boś mądrzejszy, ot co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
28 sierpnia 2015r. o 6:20
rafix0016 napisał(a):
~ napisał(a): Rafi, zwykle twoje wypowiedzi zalatują żenadą ale akurat w tej kwestii popieram Cię! Kozoj.bcy niech lepiej zostaną u siebie!

świetnie ,że ci sie podoba . A które aż tak ci nie przypadły do gustu jesli można wiedziec?


teraz zauwazyłem ... piszesz Rafi -był taki ktoś ale pomyliłeś osoby...
chyba ze sie mylę wiec popraw.. :/

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 7:44
~ napisał(a): Rafi, zwykle twoje wypowiedzi zalatują żenadą ale akurat w tej kwestii popieram Cię! Kozoj.bcy niech lepiej zostaną u siebie!

Ale te na Zgorzeleckiej to raczej działalności naszych rodaków więc co ma piernik do wiatraka?A wracając do tematu to chyba jest na dowóz kebab w Bcu .Ankara to nie wiem bo nie widziałam auta oznakowanego ale Alanya miała tego pimpka smarta na dowóz no z tym że na bolcu widziałam jak miało kuku na gdańskiej to teraz nie wiem.Zadzwoń zapytaj tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemo niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 9:03
Najlepszy kebap w Bolesławcu jest w ANKARA na ul. Zgorzeleckiej.
Mają najlepsze, świeże dodatki i szybki dowóz do Klienta.
Szukajcie w google: ankara bolesławiec

Ich strona to www.ankara-kebap.pl

Polecam dla smakoszy kebapu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza