Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat

KOMORNIK

~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 9:23
... tak, ... dogadywanie się, czyli nie upominanie się... i czekanie, aż raz dwa razy w roku wielmożny pan przypomni sobie i rzuci cosik jałmużny... a czas oczekiwania wynagrodzi stwierdzeniem "przecież utrzymanie dziecka tyle nie kosztuje"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
28 maja 2015r. o 12:11
a dodam jeszcze,że przecież dziecko nie musi jezdzić na szkolne wycieczki i wakacje.Ma zrezygnowac ze wszystkiego bo ,,tatusiowi" nie chce się pracować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
28 maja 2015r. o 12:15
Prawdziwy tatus wezmie sie za robotę by utrzymac dziecko. A niby tatusiowie robią wszystko by nie dac grosza własnemu dziecku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TT niezalogowany
28 maja 2015r. o 13:06
Nie wszystkie tatusie takie są jak jest opisane znam dużo dobrych ojców płacą na dzieci ,znam matki gorsze od ojca ona jest górą bo to jest matka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
28 maja 2015r. o 13:52
~TT napisał(a): Nie wszystkie tatusie takie są jak jest opisane znam dużo dobrych ojców płacą na dzieci ,znam matki gorsze od ojca ona jest górą bo to jest matka.

Napisałam przecież prawdziwy Tatuś tak samo jak są byle jakie matki,tutaj również sie zgadzam,tak są prawdziwi ojcowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu