Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat

Komou komornik z Bolesławca zabrał całe wynagrodzenie za pracę !

~~ niezalogowany
30 lipca 2017r. o 11:41
przepraszam.. mowa jest o wynagrodzeniu a nie rencie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hoya niezalogowany
30 lipca 2017r. o 19:30
A który to komornik ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
30 lipca 2017r. o 22:37
~~SABEK napisał(a): Prosze Panstwa !Gdyby nie było długu to komornik nie miałby co robić.płaćmy zobowiązania a nie bedzie narzekania na komornika.Takie oczywiste a takie trudne do zrozumienia!?
no nie kazdy ma prace z wyplata na czas ,tzn powinna byc ale przelewu nie bylo iitd znane metody od dawna ,a raty trzeba placic i nikogo to nie obchodzi , pozniej komornik i sie kreci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 lipca 2017r. o 13:47
najlepiej samochód , mieszkanie ,garaż, rower ,hulajnogę przepisać na konkubenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 lipca 2017r. o 14:29
A przeczytajcie moją BAŚŃ jak się zapożyczyłem w banku i po jakimś czasie spłaty rat nie mogłem więcej spłacać a zostało nie wiele ;PO paru tygodniach na wezwanie o zapłatę nie reagowałem na monity bankowe ,Przyszli do mnie panowie z banku i zapromowali resztę spłaty pożyczki bez odsetek na co przystałem na to wszystko mam udokumentowanie że pożycvzka została spłacona bez reszty odsetek A teraz na dzień dziszejszy już od 18-tu lat domaga się od demnie spłaty tego co nie istnieje I CO WY NA TO ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 lipca 2017r. o 14:29
A przeczytajcie moją BAŚŃ jak się zapożyczyłem w banku i po jakimś czasie spłaty rat nie mogłem więcej spłacać a zostało nie wiele ;PO paru tygodniach na wezwanie o zapłatę nie reagowałem na monity bankowe ,Przyszli do mnie panowie z banku i zapromowali resztę spłaty pożyczki bez odsetek na co przystałem na to wszystko mam udokumentowanie że pożycvzka została spłacona bez reszty odsetek A teraz na dzień dziszejszy już od 18-tu lat domaga się od demnie spłaty tego co nie istnieje I CO WY NA TO ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 lipca 2017r. o 16:36
Myślę, że kontrolera z Urzędu Skarbowego w Bolesławcu żaden komornik z Bolesławca nie pobije. Otóż kontroler wysyła na chybił - trafił do mieszkańców naszego miasta Zawiadomienia o zajęciu wierzytelności pieniężnej , Do mnie na moje nazwisko i adres przyszły 4 zajęcia na sumę zliczając wszystkie ok. 100 000,00 zł. Ani moje długi ani nie jestem żadnej firmie ani osobie fizycznej nic dłużna, a zajęcie jest. Kiedy zadzwoniłam do US, usłyszałam, ze mam napisać, że to mnie nie dotyczy. prawie miesiąc czekam na odpowiedź. Pewnie muszę napisać do programu "Państwo w państwie". Czy Bolesławiec jest przyjaznym miastem ??? Jakich czasów się doczekaliśmy ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.