Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Komu z Was przeszło atopowe zapalenie skóry

~~mea niezalogowany
29 czerwca 2017r. o 8:53
Panu już podziękujemy. Niech sobie idzie Pan na marsze z Panią Justynką Sochą pod pachami. Lekarzom głoszącym takie herezje, powinno się z automatu zabierać dyplom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~EWA niezalogowany
29 czerwca 2017r. o 16:20
Atopowe zapalenie skóry- jest choroba nieuleczalną . Można, dzięki leczeniu uzyskać, długie okresy remisji, ale po jakimś czasie wraca. Cały czas musimy dbac, o skórę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
29 czerwca 2017r. o 17:05
~~EWA napisał(a): Atopowe zapalenie skóry- jest choroba nieuleczalną . Można, dzięki leczeniu uzyskać, długie okresy remisji, ale po jakimś czasie wraca. Cały czas musimy dbac, o skórę.

skóra to najwiekszy organ w ludzkim ciele i szczęśliwie ma zdolności wydalnicze
AZS to tylko objaw wydalania przez skore toksyn z organizmu, to sygnal alarmowy, ze w organiźmie dzieje sie źle - AZS to nie choroba, to objaw jak gorączka, czy guz
AZS to nie choroba, to objaw zatrucia toksynami calego organizmu, to nasze ciało daje nam znać, że wciskamy w nie za dużo chemicznego jedzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 czerwca 2017r. o 7:46
Ja miałem i wyleczyłem. Osobiście nie wierzę, że to choroba nieuleczalna bo już ok ok 5 lat nie mam nawrotów choroby.
W dużej mierze leczenie oparłem na diecie i odnoszę wrażenie, że to właśnie ona była wyjściem z "nieuleczalnej" choroby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~matterek niezalogowany
9 października 2017r. o 8:26
U większości osób atopowe zapalenie skóry przechodzi. Głównie u dzieci, kiedy to jest bardzo częsta chorobą. Nasila sie czego w okresie dojrzewania. Potem natomiast przechodzi bez śladów....

Jeśli nawet jako doroślimy mamy objawy azs to nie są one zwykle tak nasilone jak wcześniej:
https://domoweleczenie.blogspot.com/2017/09/objawy-azs-u-doroslych.html
Tutaj jest to opisane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MartaE niezalogowany
9 października 2017r. o 18:16
Skuteczna jest lampa PUVB311nm albo PUVA. Zalecza zmiany. To jest specjalna lampa medyczna ze swiatlem o okreslonej dlugosci fali. Zleca dermatolog.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz
REKLAMA Anna Zug!