Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

konkurs dowygrania malowidło ścienne

~mój konkurs niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 22:19
Ludzie dlaczego się czepiacie??? Nigdy nie nazwałam się artystką, nie znacie mnie osobiście, te osoby u których malowałam wiedzą jaka jestem. Wy zgryźliwi ludzie czepiacie się nazwy słowa "Artystyczne" i od razu mnie krytykujecie, ubliżacie mi bo nazwa wam nie odpowiada. Po co się w ogóle wypowiadacie??? tytuł postu skierowany jest do osób które są zainteresowane konkursem a nie do was pseudo krytyków. Super że jesteście tak świetnymi malarzami, artystami itp. gratuluję, ale to nie upoważnia was do ubliżania mi czy innym którzy malują "według was beznadziejnie czy są beztalenciami". Trochę Szacunku dla innych bo jak czasem poczytam te fora to aż przykro że taka nienawiść jest między ludźmi.
Pozdrowienia dla artystów ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
4 sierpnia 2015r. o 23:15
~mój konkurs napisał(a): Ludzie dlaczego się czepiacie??? Nigdy nie nazwałam się artystką, nie znacie mnie osobiście, te osoby u których malowałam wiedzą jaka jestem. Wy zgryźliwi ludzie czepiacie się nazwy słowa "Artystyczne" i od razu mnie krytykujecie, ubliżacie mi bo nazwa wam nie odpowiada. Po co się w ogóle wypowiadacie??? tytuł postu skierowany jest do osób które są zainteresowane konkursem a nie do was pseudo krytyków. Super że jesteście tak świetnymi malarzami, artystami itp. gratuluję, ale to nie upoważnia was do ubliżania mi czy innym którzy malują "według was beznadziejnie czy są beztalenciami". Trochę Szacunku dla innych bo jak czasem poczytam te fora to aż przykro że taka nienawiść jest między ludźmi.
Pozdrowienia dla artystów ;-)


Aga nie masz się co obrażać i bulwersować, HEJT na każdym kroku.
Ludzie cieszą się kiedy innemu jest gorzej, bo jak ma lepiej to trzeba go zdołować.
Pozdro dla wszystkich

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 7:07
Zaczynamy malowidłami na ścianie w pokoju, kto wie jak zakończymy tę przygodę , może malując takie ściany, widziałem osobiście, na żywo robi wrażenie.
Zapraszam na stronkę i w zdjęcia
https://www.facebook.com/LodzkieMurale/photos_stream

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza