Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Langos

~ niezalogowany
23 października 2014r. o 23:35
mnie zraziły godziny otwarcia. około 17 chcieli już zamykać i z łaską powiedzieli, że może jeszcze coś zrobią. nie, dziękuje. bez łaski. nie będę urywać się z pracy tylko po to, żeby zjeść w jakiejś knajpie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 8:31
bartek23 napisał(a): Tak można na wynos. Brałem nawet za kartony mnie nie policzyli pomimo, że brałem klasycznego langosa za 5 zł :)
nie, no jasne ze powinni czekać aż skończysz prace! Ja tez dzis szedlem przed 7do pracy i wyobraźcie sobie-zamknięte!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 10:34
~ napisał(a): mnie zraziły godziny otwarcia. około 17 chcieli już zamykać i z łaską powiedzieli, że może jeszcze coś zrobią. nie, dziękuje. bez łaski. nie będę urywać się z pracy tylko po to, żeby zjeść w jakiejś knajpie



No ja nie wiem co to ma być,no ,skandal po prostu :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 14:12
~Lasse A. napisał(a): Hello!
Today i visited Lángos for the first time, and was absolutely amazed at how high quality the restaurant and food was. The inside of Lángos is very nicely done, with inspiration from traditional hungarian places - but in a overall modern look.
I would recommend everyone to go and try the "Kurczackowy zawijas na ostro" (i hope i spelled it correct) for 9zl. Super deal, will visit again! :D



Less..how you got here??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 14:25
Byłem dzisiaj pierwszy raz na jedzonku.REWELKA!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nashua niezalogowany
27 października 2014r. o 9:44
Hej! Niestety nie byłam jeszcze na Węgrzech, ale po wizycie w tej knajpce chyba czas poważnie się nad tym zastanowić :) Pierwszy raz jadłam coś takiego, jestem pod wrażeniem. To ciasto niepodobne do niczego co jadłam, a było pyszne. Pysznie, syto i tanio. Każde miasto ma jakieś swoje rodzynki o których warto wiedzieć. W Bolesławcu mogę szczerze polecić Langos :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza