Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat

Mecz Legii Warszawa

2438
#rafi nieaktywny
22 października 2014r. o 15:14
Dla mnie nie są ;) i nigdy nie będą. Zresztą nie obchodzi mnie śmieszna polska piłka ;)


Dopisane 22.10.2014r. o godz. 15:14:

Warto dodać ze polskie stadiony nie są bezpieczne i prawa kibicowania dla normalnych ludzi tam nie ma ;) tylko dla bandytów ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2014r. o 15:26
silnoreki20 napisał(a): Polecam isc do Czarnego kota tam na pewno bedzieDopisane 22.10.2014r. o godz. 10:08:Tylko Legia !!! najbardziej patrityczny klub w Polsce!!


Od dziecka tylko Legia
chyba cos ci sie po Kocham Bolec.Info ilo synek, WKS jest 100razy bardziej bpatriotyczny niz te ciapy z uLegłej

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12715
#silnoreki20 nieaktywny
22 października 2014r. o 15:53
oczywiscie ze tak wks jest 1000000 razy bardziej patriotyczny od Legii :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2014r. o 16:22
rafi napisał(a): Warto dodać ze polskie stadiony nie są bezpieczne i prawa kibicowania dla normalnych ludzi tam nie ma ;) tylko dla bandytów ;)

Rafi, naprawdę farmazony piszesz. Ciekaw jestem na ilu meczach byłeś, skoro tak śmiało się wypowiadasz. Nie chcę Cię obrażać, ale przysłowiowy nóż otwiera mi się w kieszeni, gdy widzę kolejną osobę podatną na telewizyjną propagandę. Wszystkie raporty policyjne wskazują, że liczba przestępstw stadionowych znacząco spada w Polsce od lat. Kowalski naprawdę może czuć się bezpiecznie na stadionie. Rzecz jasna w TV o tym nie mówą, a odpalenie racy traktują jako znaczny problem funkcjonowania kraju.... Ciekawe tylko, dlaczego przy takim ,,niebezpieczeństwie,,, wysokich cenach biletów i marnym poziomie sportowym, nadal tak wiele osób chodzi na mecze. Niezorientowani łykają propagandę i myślą, że na zachodzie sobie ,,poradzono" z problemem. Poświęć kilka minut i przeczytaj to: http://www.weszlo.com/2014/10/21/na-zachodzie-bez-zmian-zadymy-pirotechnika-wjazdy-na-murawe/

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2014r. o 20:39
A co to jest legła Warszawa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
22 października 2014r. o 20:56
rafi napisał(a): Dla mnie nie są ;) i nigdy nie będą. Zresztą nie obchodzi mnie śmieszna polska piłka ;) Dopisane 22.10.2014r. o godz. 15:14:Warto dodać ze polskie stadiony nie są bezpieczne i prawa kibicowania dla normalnych ludzi tam nie ma ;) tylko dla bandytów ;)

Podejrzewam ,że na żadnym meczu nigdy nie byłeś ,,ekspercie" więc nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia .
Skoro nie interesuje cię ,,śmieszna polska piłka " to po jakiego chu...a włazisz w temat dotyczący właśnie polskiej piłki ??

:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA Anna Zug!