Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

mieszkanie-wynajem

~Alex niezalogowany
22 lipca 2014r. o 12:38
950 zł łącznie z wszystkimi opłatami to dobra cena za kawalerkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
22 lipca 2014r. o 13:13
Patrząc po stawkach opłat w przybliżeniu;
100-fundusz
100-zaliczki w tym woda,ścieki,śmieci,prąd na klatce itp
90-ogrzewanie i ciepła woda jeśli gazowe a jeśli miejskie to dodaj to do zaliczek
70-prąd
40-tv
Wychodzi na to,że opłaty to około 400 zł reszta 500-550 to zarobek wynajmującego ale porównując Bolesławieckie stawki najmu to ujdzie jak na kawalerkę bo np;za dwupokojowe mieszkania żądają już 750-800 zł za sam wynajem. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 13:21
40m2 - 650zl
smieci, woda, prad, tv, tel, internet - 300 zl
gaz (co dwa miesiace) - 200zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
22 lipca 2014r. o 13:42
Niom to Ci się udało 650 zł za 40 m2 bo raczej to 2 pokoje.Stawki za podobne metraże na nieruchomościach wahają się miedzy 800 a 1200 plus opłaty.



Dopisane 22.07.2014r. o godz. 13:42:

Ps;Dopiero sprawdziłam te stawki za wynajem i szczerze współczuję tym którzy szukają teraz mieszkania.Masakra jakaś :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
22 lipca 2014r. o 21:10
Jakiś czas temu myślałam o wynajęciu komuś swojego mieszkania. Po zastanowieniu się nad ceną doszłam do wniosku, że jako wynajmujący niewiele mam do gadania, jeśli chodzi o koszty, jakie musi ponieść najemca. Cenę wynajmu dyktują kwoty, jakie trzeba wnieść do zarządcy/właściciela, opłaty za media, internet, telewizję - z których przecież wszyscy korzystają. I tak w moim przypadku sam czynsz to 450 zł, gaz i prąd to kolejne 250 zł (przy trzyosobowej rodzinie).
Mieszkanie jest moją własnością, zadbane, wyremontowane... Nawet, gdybym chciała wynająć "po kosztach" suma będzie dość spora jak za 40m2.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.