Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Maciej Małkowski
BolecFORUM Nowy temat

Mops

~dżentelmen niezalogowany
28 lutego 2015r. o 23:49
Najbardziej mnie rozwala tekst : pracujesz ? - nie bo mi się nie opłaca. A z czego się utrzymujesz? - z mopsu :| (...) człowieka bierze od razu !!

Zmoderowano 01.03.2015 godz.11:26 - powód: wulgaryzm (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2015r. o 7:30
CNC napisał(a): Moja ex dostałą na dzieci i mieszkanie sporo pieniędzy , na dzieci pieniądze powinny być, zwłaszcza jak sie jest samotną matką :) lecz uważam ze mops powinien to sprawdzać gdyż jest wiele nadużyć .Pijakom , narkomanom i patologi żyjących na zasiłkach odciąć wszystko, kopa w d... i do roboty !!


A to nie ty powinienes placic na dzieci? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2015r. o 10:46
Matka samotnie wychowująca dziecko też nie ma możliwości korzystania z pomocy MOPS ponieważ jak pracuje to przekroczy kryterium pieniężne czy na rodzinne czy na fundusz alimentacyjny a na pomoc z pomocy społecznej nie ma szans ponieważ oni udzielają ją alkoholiką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
1 marca 2015r. o 11:07
Moje zdanie jest takie że wszyscy musza pic i ćpać i zalegać z rachunkami to MOPS wtedy bedzie pomagał bo nawet jak sie ktos wydrze i zacznie walczyc o swoje to i tak nic nie dostanie jak jest abstynentem przekroczysz powiedzmy 0,05 groszy to juz nic nie dostaniesz i jaka tu jest sprawiedliwość nie ma zadnej a nikogo to nie obchodzi ze niektorzy chca pracowac ale nie maja takiej mozliwosci a jak juz sie uda to za marne grosze i wiecej sie człowiek na pracuje niz zarobi a zapłaci rachunki i nic nie zostaje nawet na chleb nie okłamujmy sie ale taka jest prawda a juz nie mowiac o tych co maja dzieci tylko ze nie którzy nie fatyguja sie do pracy bo nie chca dac dzieci do przedszkola zeby tylko nie pracowac wola siedziec na du....ch i brac pieniadze z MOPS-u bo wiadomo ze im wiecej sie ma dzieci tym większy zasiłek dostaja. Ale szkoda słów każdy wie jaka jest prawda ;( ;( ;( ;( ;( Żal co sie dzieje w MOPS-ie w Bolesławcu tylko u nas stos papierów się wypełnia a dostaje się kilka marnych groszy które nawet na pampersy dla dziecka nie starczy a gdzie mleko chusteczki itd......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2015r. o 11:12
ja też znam samych takich co do pracy matka nie pójdzie bo sie nie opłaca za przedszkole zapłacą na jedzenie dadzą za mieszkanie zapłacą to po ona ma pójść do pracy jak zarobi i będzie musiała to wszystko opłacić a do ciebie powie za co ty żyjesz???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
1 marca 2015r. o 11:48
ja jednego razu poszłam do mops żeby otrzymać pomoc bo mąż stracił prace tylko ja pracuje i na 3 osobową rodzinę mamy 1200 a zasiłek zabrali bo za dużo zarabiam. to pani z mops powiedziała że państwo nie będzie wiecznie dawać. to jakaś kpina ze strony mops to bijak otrzymuje więcej a ty ochłapy albo wogule. jestem za tym żeby ten mops zamknąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo