Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naklejki - Twoja przygoda z polską przygodą

9478
#lia nieaktywny
30 lipca 2015r. o 16:58
~ napisał(a):
lia napisał(a):
~gonia napisał(a): nie szkoda Wam czasu na pisanie tych bzdur "pisać żeby pisać" nudzicie się przed kompami? nudne życie?
nie masz naklejek nie pisz, masz przyłącz się jak człowiek do postów...proste - czy może zbyt skomplikowane?

Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie :) Czasem też trzeba pożartować no chyba, że Ty nie wiesz co to znaczy. Idąc Twoim tokiem rozumowania czy aż tak się nudzisz, że zbierasz naklejki nie szkoda Ci na to czasu, czy może masz tak nudne życie, że musisz je wypełnić zbieraniem naklejek? Nie musisz odpowiadać :) i myślę, że to nie jest strata czasu popisać czasem nawet o ''pierdołach'' gdybym zajmowała się tylko poważnymi rzeczami już dawno bym zwariowała :D
widać,że nie masz dziecka......kiepsko kiepsko, ten wpis nie wymaga komentarza, ponieważ brak słów....szukasz postów różnej treści sfrustrowana życiem osobo żeby tu i ówdzie pokłapać....po co pisać jeśli temat naklejek nie wpisuje się w Twoją estetykę...ewidentnie szukasz pola do bezpłodnej dyskusji. Czego w takim razie szukasz akurat w tym temacie

No widzisz jak dobrze mnie znasz, nawet lepiej niż ja sama :) Tylko trochę Ci się czytanie ze zrozumieniem kłania


Dopisane 30.07.2015r. o godz. 16:58:

~ napisał(a): wolę rozmawiać z ludźmi w realu a nie w żyłować się kompie, buszować po tematach, które mnie nie interesują tylko po to żeby w "komputrze" zaznaczyć swoje istnienie...smutne...bzdurny temat a tak podsyca takich jak Ty..... Wszystko ok tylko czemu "przygoda z przygodą"?

Takich jak ja? Widać, że uważasz się za lepszą :) Dla mnie to nie jest bzdurny temat jeśli ktoś lubi zbierać naklejki to niech sobie zbiera i jakbyś umiała czytać ze zrozumieniem to byś wiedziała, że chciałam się wymienić bo córce brakuje jednej naklejki a sama ma ich mnóstwo. Dla Ciebie albo bzdurny temat albo szkoda czasu na pisanie a już najlepiej oceniać ludzi. Możesz mnie sobie oceniać do woli ale to nie Twoje forum, nie Twój temat a czas który spędzę na pisaniu jest mój więc też nie powinien Cię obchodzić, pisze co chce i gdzie chce nikogo nie obrażając. Pozdrawiam i życzę owocnego oceniania innych na pewno poczujesz się dzięki temu lepsza :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
30 lipca 2015r. o 18:10
~gonia napisał(a): mam nr 22 i 89
mi brakuje 15 34 30 153
pozdrawiam serdecznie


15 i 30 mam.
Jeżeli byś chciała to odezwij się do mnie na meila [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
30 lipca 2015r. o 18:18
Oczywiście album się nazywa "Twoja przygoda z polska przyRodą. Dziękuję za cenne uwagi. Niestety nie logowałam się zakładając temat i nie ma jak tego zmienić, ale osoby zainteresowane wiedzą o co chodzi, więc to najważniejsze.
Nie wiem po co złośliwe docinki ze strony poniektórych. Naklejki zbiera mój synek i na przykład dla niego jest to bardzo istotne by mieć album cały zapełniony.
Może dla niektórych to pisanie o pierdołach, ale wole mieć tylko takie problemy :)

Oczywiście jeżeli, ktoś potrzebuje jakieś naklejki to niech pisze numery tu czy na meila, bo mam tego naprawdę sporo i chętnie się podzielę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 18:19
lia napisał(a): Z polską przyrodą :) moja còrka ma te naklejki za to jej brakuje numer 16 tylko, że dziś byłam w Bolesławcu i nie wiem kiedy znowu będę


16 tez mam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
30 lipca 2015r. o 19:32
lia chyba Cię to nie lubią ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 20:20
VECTOR napisał(a): lia chyba Cię to nie lubią ;) :D


odezwał się ten co go wszyscy lubią :D co tam nowego w baderze słychać panie doktorze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
30 lipca 2015r. o 21:19
~ napisał(a):
VECTOR napisał(a): lia chyba Cię to nie lubią ;) :D


odezwał się ten co go wszyscy lubią :D co tam nowego w baderze słychać panie doktorze?


W Baderze ? A tego nie wiem sam musisz zapytać :D


Dopisane 30.07.2015r. o godz. 21:19:

Czytaj tematy o Baderze to się pewno czegoś dowiesz ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza