Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Naprawa lodówki - Pilnie

4106
#igrek nieaktywny
21 października 2014r. o 22:36
Jak jeszcze nie znalazłaś speca to spróbuj tu : 608628727
gość chyba jeszcze naprawia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 22:47
Jest jedno pytanie ? czy ta naprawa się opłaca? Teraz się nie naprawia ,tylko wymienia .Ale na ul Chrobrego na przeciw biedrony można popytać. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
22 października 2014r. o 1:04
Kaśka... dostałaś namiar na Chrobrego, to albo sama znajdź w necie nr tel . , albo przejdź się tam i spytaj. Nie wiem na co jeszcze czekasz, samo się nie zrobi, a tu płaczesz zamiast tam pójść. Pozdrawiam.


Dopisane 22.10.2014r. o godz. 01:04:

A właściwie to masz: ELEKTROMECHANIKA CHŁODNICZA
ul. Bolesława Chrobrego 2459-700 Bolesławiec dolnośląskie telefon 75 732 55 39
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agd niezalogowany
22 października 2014r. o 12:23
~ja napisał(a):
~ napisał(a):
~KASIA napisał(a): GDZIE W BOLESŁAWCU MOŻNA NAPRAWIĆ LODÓWKĘ LUB PROSZĘ O NAMIARY NA OSOBY PRYWATNE ZAJMUJĄCE SIĘ TYM
a co się stało daj jakiś namiar na siebie


Witam w nocy jest woda na śriodku w kuchni z lodówki. Raz mrozi za bardzo a raz normalnie nie wiem co to moze byc czy wogule sie opłaca to zrobic. Dzwoniłam do Panów ale nikt się nie zajmuje już lodówkami:(

Mój nr tel 607637412


nie oplaca sie naprawiaclepiej kupic uzywaną w dobrym stanie starszy model ale pochodzi pewnie lata.Sprawdzone uzywane agd 665897911 pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
22 października 2014r. o 15:01
Dziękuje Wszystkim za komentarze. Dziś przyjdzie Pan do domu zobaczy co i jak. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
22 października 2014r. o 15:01
Dziękuje Wszystkim za komentarze. Dziś przyjdzie Pan do domu zobaczy co i jak. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Wojciech Smoliński