Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat

NETIA - internet

~ niezalogowany
30 września 2015r. o 4:12
Mi pakiet do 20 nigdy nie przekroczył 10.Od jakiegoś czasu mam 7,14.I nie wiem czy reklamować czy czekać aż sam przyspieszy.Co radzicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
30 września 2015r. o 6:22
Jeśli Twoje łącze pozwala na wyższą prędkość, składaj reklamację. Od mojego poprzedniego wpisu, wymienili mi dwa razy router i zaczęło to chodzić mniej więcej tak, jak powinno. U siebie niestety nie miałam alternatywy dla Netii, dlatego zostałam.
Ale przyznaję, że piszę reklamacje na wszystko, co mi się nie spodoba. Ostatnio nawet na rachunki, jakie mi naliczali przez 3 miesiące. Okazało się, że mam prawie 3 stówki nadpłaty :-)
Nie będę opisywać co i jak, ale trzeba ich po prostu pilnować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
30 września 2015r. o 21:39
Moje łącze pozwala max do 20 i u mnie lata non stop 14-15 wiecej nie ma mowy nawet,ale jak na bolec i stare swiatłowody dialogu to i tak luksus. jedyne co mogę pochwalic to ,że nigdy nie miałem problemu z netem od kilku lat. Jak na Bolec to najlepsza opcja.
.Pozdro.
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2015r. o 4:23
Dziękuję Wam za radę.Będę reklamował.Pozdrowienia.Ja także nie mam alternatywy,albo stary Dialog ,albo nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 14:19
JA SIĘ CZUJĘ TROSZKE OSZUKANY.
MIESIĄC TEMU SPISAŁEM Z FIRMĄ UMOWĘ NA 24 MIESIACE
TV I INTERNET ZA 59,99 ZŁ.
WCZORAJ PODCZAS POŁĄCZENIA Z INFOLINIĄ NETII , PRZEZ PRZYPADEK DOWIEDZIAŁEM SIĘ , ŻE UMOWA JEST NA 79,99 ZŁ.
I TEN MIŁY PAN KTÓRY PRZYCHODZI LUDZIĄ DO DOMU JEST OSZUSTEM , MOZE JEST ZATRUDNIONY W NETII ALE PRZEDSTAWIA LUDZIA CENY KTÓRE SIE NIE POKRYWAJĄ Z TYM CO USLYSZAŁEM NA TEMAT SWOJEJ UMOWY W CENTRALI FIRMY .
DZWONIAC DO TEGO PRZEDSTAWICIELA USLYSZALEM , ŻE ONI TAM W WARSZAWIE SĄ NIEDOUCZENI I SIE NIE ZNAJĄ NA OFERCIE .
A Z KOLEI NA INFOLIII MI POWIEDZIANO , ŻE ZANIM SPISALEM UMOWĘ MOGLEM ZADZWONIC NA INFOLINIE I DOWIEDZIEĆ SIĘ .
OKEJ ALE JESLI KTOS SIE NA PÓŁ MIASTA ROZGŁASZA I TŁUSTYM DRUKIEM JEST CENA 59,99ZŁ , LEGITYMUJE SIE JAKO PRACOWNIK TO TAK NIE ŁADNIE LUDZI W UJA ROBIĆ.

ZASUGEROWAŁEM ZARÓWNO PRZEDSTAWWICIELOWI JAK I PANI Z INFOLINII ŻEBY SIE MOŻE SE SOBA DOGADALI ZAMIAST NACIAGAĆ LUDZI. JA USŁYSZALEM , ŻE PODPISAŁEM UMOWE I DZIEKUJĘ MOGE SIE POCAŁOWAĆ . MOGĘ JEDYNIE WYSŁAĆ REKLAMACJE NA MAILA NETII .
PO REWOLIUCJI W AZART-SAT WIELE LUDZI PRZESZŁO DO NETII .

CIEKAW JESTEM JAKIE BĘDA PAŃSTWA PIERWSZE RACHUNKI CZY TAKIE JAK W OFERCIE 59,99ZŁ CZY TAKI JAK JA WCZORAJ OTRZYMAŁEM 79,99ZŁ. DZIEKUJĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 14:52
Jeżeli masz na umowie 59,99 to tak jest. Przeczytaj umowę i zobacz co w niej jest zapisane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Kamil Barczyk!
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo