Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

obiady

~ niezalogowany
18 września 2014r. o 7:35
Dawajcie dalej za darmo. Uczcie tych darmozjadów :D A potem zdziwieni, że nie przyszedł chwilkę pograbić, tylko stoi pod marketem :P :> Lenistwo trzeba tępić, a nie litować się. Masz miękkie serce, to miej twardą duupppę ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 12:12
~ napisał(a): A my częstowaliśmy całą zimę codziennie ciepłą zupą pewnego młodego bezdomnego. Wiosną poprosiliśmy o pomoc w pracach porządkowych. Grabie do ręki by trzeba było wziąć , może miotłę .Odmówił pomocy, pracy. Już nie przyszedł więcej na zupę, ale regularnie czeka pod Tesco aż ktoś się zlituje. Polska to faktycznie dziwny kraj, gdzie młody facet woli rękę wyciągać po byle grosik niż sobie normalnie zarobić .U mnie praca była.

Jeżeli praca była, to trzeba było mu na początku zaproponować i podać stawkę za godzinę. Zaoszczędzlibyście zupę. Kiedy częstujesz czymś kogoś z rodziny i znajomych, to też oczekujesz wykonania za to jakichś robót?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 19:23

Jeżeli praca była, to trzeba było mu na początku zaproponować i podać stawkę za godzinę. Zaoszczędzlibyście zupę. Kiedy częstujesz czymś kogoś z rodziny i znajomych, to też oczekujesz wykonania za to jakichś robót?

Zaproponowano pracę wiosną , bo wtedy była. Ogród zimą był nie koszony, nie trzeba było grabić . Zaproponowano pracę kiedy była...Zimą , kiedy pan był zziębnięty , głodny częstowany był ciepłą zupą . Pracy nie miał, u mnie jej nie było, nie miał czym nawet zapłacić . Wiosną , gdy temperatura była ok 15 stopni, rozpoczęły się prace ogródkowe pomyśleliśmy, że przecież może sobie popracować , nie chciał . Miał takie prawo. Ja mu 2 zł pod Tesko nie dam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 19:27
Tam, gdzie mieszkam ludzie nie mają pieniędzy, pożyczają non stop. Ja ciągle sam odśnieżam podjazd , czasami od 5:30 rano, aby móc wyjechać. Nigdy nikt z tych , którzy nie mają z czego oddać nie wstał przed 5 rano, nie odśnieżył mi podjazdu zostawiając kartkę " sąsiad, nie mam jak oddać , ale odśnieżyłem ci podjazd".
A szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.