Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

obsługa w Małpce

~ niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 14:36
~kulfon napisał(a): Mogę się przespacerować swoim butem po twojej gębie, o ile nie pobrudzisz pampersów. Nie masz nic do powiedzenia to zewrzyj wary kacapie.



tymi swoimi laczkami w rozmiarze 33 to co najwyzej mi pod nosem podetrzesz...jak sie dobrze sprawisz to i tylek Ci wypne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 15:30
Wieczorami "obsługa" siedzi z "towarzystwem" na parapecie przed sklepem i też ma wielkie pretensje jak ktoś chce wejść coś kupić.. oni tam są jak D od kupczyni* więc dziwne że taką łachę robią.. a te ceny?? 1zł za bułkę zwykłą?? wtf uprzedzając.. nie podoba mi się i nie chodze

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~observer niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 19:25
Jakie miasto - tacy sprzedawcy! Może ludzie w tym Bolesławcu, po prostu zasługują na takich właśnie ekspedientów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do kulfona niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 20:06
Twoja matka tam za małpką daje podobno kulfon idź zobacz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13415
#user nieaktywny
17 kwietnia 2015r. o 22:39
~do kulfona napisał(a): Twoja matka tam za małpką daje podobno kulfon idź zobacz.


daje w faje i to niezle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2015r. o 18:34
Ta Pani to nie jest właścicielka. Ale właściciele nie lepsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza