Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ochrona życia poczętego

~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 11:51
Ludzie przestańcie pitolić, czy nie wiecie ile nasienia w prezerwatywach jest spłukiwane do kanalizacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 lipca 2015r. o 17:00
~F/X napisał(a): Panie m przypuszczam że chętnie się pan zgłosi na osobiste zabijanie wszystkich upośledzonych dzieci. Będzie pan to robił scyzorykiem czy siekierą? A może je pan po prostu zagryzie.


Jak widać Pan jest też upośledzony i ma się całkiem nieźle .Zatem życzę Panu trwania w tym stanie.
Nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem aborcji .
Intencją tego postu jest uczulenie społeczeństwa że życie trwa też po narodzeniu,.
Uczuleniu na problemy tych rodzin które dotknięte zostały złym losem.
Dotknięte chorobą najbliższych .Chorobą która przerasta ich możliwości finansowe i fizyczne.
Uważam że należy kreować takie prawo które obroni lub odciąży chorych i ich rodziny od problemów z którymi sobie nie radzą.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F/X niezalogowany
8 lipca 2015r. o 22:24
PanM napisał(a):
~F/X napisał(a): Panie m przypuszczam że chętnie się pan zgłosi na osobiste zabijanie wszystkich upośledzonych dzieci. Będzie pan to robił scyzorykiem czy siekierą? A może je pan po prostu zagryzie.


Jak widać Pan jest też upośledzony i ma się całkiem nieźle .Zatem życzę Panu trwania w tym stanie.
Nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem aborcji .
Intencją tego postu jest uczulenie społeczeństwa że życie trwa też po narodzeniu,.
Uczuleniu na problemy tych rodzin które dotknięte zostały złym losem.
Dotknięte chorobą najbliższych .Chorobą która przerasta ich możliwości finansowe i fizyczne.
Uważam że należy kreować takie prawo które obroni lub odciąży chorych i ich rodziny od problemów z którymi sobie nie radzą.

A może pan odciążyłby społeczeństwo od siebie, bo dla mnie jest pan uciążliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecczewiczanka niezalogowany
9 lipca 2015r. o 8:00
ma Pan rację , wielkie larum o poczete zycie , a później................. olewanie tego zycia . Bieda , brak opieki medycznej , socjalnej ! Nic tyko urodzic , a juz później to niech sie martwia rodzice . nie ma znaczenia czy to bedzie płód bez połowy głowy , byle sie urodziło !!! Jestem przeciwna aborcji ze względów ekonomicznych , ale ze wzgledów uszkodzenia tego płodu TAK , jak równiez poczecia z gwałtu !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
9 lipca 2015r. o 9:57
PanM napisał(a):
Chciał bym zapytać dlaczego środowiska tak aktywnie broniące życia poczętego nie angażują się w ochronę życia narodzonego.

Jest przecież ogromna rzesza rodzin których nie stać na leczenie lub rehabilitację dzieci lub krewnych.
Państwo i samorządy wydają pieniądze często na zbytki / cateringi , zbyt drogie auta , nieuzasadnione podróże , bogate biura , nagrody , trzynaste pensje / gdy tymczasem równolegle nie ma pieniędzy na moim zdaniem najważniejszy problem społeczny -- RATOWANIE ŻYCIA I ZDROWIA .


:) Dla mnie nie ma różnicy między poczętym a narodzonym. I jedno i drugie
jest ważne.

Państwo powinno zadbać o wszystkich obywateli a zwłaszcza o tych potrzebujących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2015r. o 12:38
PanM napisał(a): Uważam że należy kreować takie prawo które obroni lub odciąży chorych i ich rodziny od problemów z którymi sobie nie radzą.

Po co się ograniczać do zabijania płodów? Rodzina, która ma kilkuletnie dziecko też może wpaść w kłopoty. Niech proponowane przez Pana prawo pozwala pozbyć się i tych maluszków. Bo po co niepotrzebnie obciążać rodzinę ich wychowaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~No nie ! niezalogowany
9 lipca 2015r. o 13:32
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Uważam że należy kreować takie prawo które obroni lub odciąży chorych i ich rodziny od problemów z którymi sobie nie radzą.

Po co się ograniczać do zabijania płodów? Rodzina, która ma kilkuletnie dziecko też może wpaść w kłopoty. Niech proponowane przez Pana prawo pozwala pozbyć się i tych maluszków. Bo po co niepotrzebnie obciążać rodzinę ich wychowaniem.


Następny dziwny czlowiek .Kto was robił ? Nie potrafią czytać a walczą z połykaniem plemników.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza