Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat

Piewca ciemnoty

~ niezalogowany
18 października 2015r. o 19:01
~Jest nadzieja napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
falco napisał(a): Edenu ...



Psychiatria poczyniła takie postępy, że może wyleczyć nawet tak skomplikowane przypadki chorobowe!

Nawet ten, że wszechmocny wszechpotężny stwórca materii, wszechświata i ludzi .............

No jasne , tu ktoś poleciał po całości.
Skoro taki wielki i wszechpotężny to dlaczego nie potrafi albo nie chce ludzkości uchronić od wojen , kataklizmów i chorób ?

Jak tak to po co on komu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2015r. o 19:17
~Panna niewolnik cudzego umysłu napisał(a): ...
Masz temat łosiu i się tego trzymaj.Kleryk Oko .A tak na marginesie to po czym sądzisz że jestem samcem ?


Ależ bardzo dziękuję za porównanie do jakże pięknego stworzenia ... Drog.... a Koleżanko :) Kiedy Pan Ksiądz Oko występował ze swym wykładem w Bolesławcu , to w temacie Jemu przeznaczonym , na gościnnych łamach Bolec.Info wyrażałem swoją opinię i nie ma sensu się powtarzać .

...

Chociaż ... dla Ciebie, Droga Koleżanko zrobię wyjątek.

Srender , nie gender. Temat zastępczy , jak wiele innych mających na celu odwrócenie uwagi przeciwnika , czyli nas, od rzeczy tak na prawdę istotnych.
Z dobrze poinformowanych źródeł wiem , że dzisiaj w Bazylice prowadził kazanie Józef Szańca , wykładowca WSD. Żałuję , że nie "chodzę do kościoła" , ponieważ Jego wykłady w Radiu Legnica , to swego czasu miodem były dla mych starczych uszu. Dzisiaj Szańcy w legnickim Plusie już nie ma. Jest discopolo i technochłam rodem z hameryki.

Ja mogę mieć jednocyfrowy iloraz inteligencji :D Wcale mi to nie przeszkadza w obserwowaniu rzeczywistości. Zdarzyć się przecież może , że ułomność będzie cnotą w oczach Stwórcy :)

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 października 2015r. o 21:43
To próba obrony kościoła , oczywiście każdy ma prawo wyciągać wnioski zgodne z własnym sumieniem i o to chodzi.

Aby nie być stronniczym niczego nie sugeruje.


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mylisz się Panna niezalogowany
18 października 2015r. o 23:39
O. Józef Szańca (jest Dyrektorem Liceum katolickiego) dalej jest w Radio Plus w tym samym terminie od dawna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~To ludzie nie chcą! niezalogowany
18 października 2015r. o 23:47
~ napisał(a):
Skoro taki wielki i wszechpotężny to dlaczego nie potrafi albo nie chce ludzkości uchronić od wojen , kataklizmów i chorób ?

Jak tak to po co on komu ?


Bóg bardzo szanuje ludzką wolność i dlatego człowiek może powiedzieć Bogu "nie".
Bóg pomaga tym, którzy go o to proszą, ale nie narzuca się tym co go nie chcą.
Jeśli bawisz się zapałkami ad otwartym zbiornikiem z benzyną i zginą ludzie, to Boga za to obwiniesz?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz