Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Podatek od hipermarketów

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 maja 2016r. o 22:09
Owszem :) Niemniej jednak jest to nadal kreatywna księgowość , a Naród dalej w dupę kopany odsetkami od fiducjarnej kasy. Powiem Ci szczerze , i w zaufaniu , Drogi Kolego :) ... tracę wiarę ... w to , że Ludzie przejrzą na oczy. I publicznie , i w realu opowiadam tę samą bajkę . Pukają się w czoło i mają mnie za wariata , nawet w chemitrale nie chcą uwierzyć , chociaż wiszą im nad głowami :| Propaganda to oręż wywołujący więcej szkód , niż rak.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2016r. o 22:53
Pannazdzieckiem napisał(a): Owszem :) Niemniej jednak jest to nadal kreatywna księgowość , a Naród dalej w dupę kopany odsetkami od fiducjarnej kasy. Powiem Ci szczerze , i w zaufaniu , Drogi Kolego :) ... tracę wiarę ... w to , że Ludzie przejrzą na oczy. I publicznie , i w realu opowiadam tę samą bajkę . Pukają się w czoło i mają mnie za wariata , nawet w chemitrale nie chcą uwierzyć , chociaż wiszą im nad głowami :| Propaganda to oręż wywołujący więcej szkód , niż rak.

Dobranoc :)



To słuchaj co ci ludzie mówią i przestań pieprzyć dyrdymały albo podejmij leczenie. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 maja 2016r. o 23:16
Słucham co mówią. Jestem bardzo dobrym słuchaczem , ponieważ lubię wiedzieć i nie donoszę " wyższym instancjom " . Można było by mnie nawet nazwać spowiednikiem ... z zamiłowania :D
Ale , czy to się leczy , tego nie wiem. Chociaż współczesna medycyna zna takie leki , że mózg staje , nie tylko członek :D

Dobra , idę spać . Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
2 maja 2016r. o 8:49
Pannazdzieckiem napisał(a): Owszem :) Niemniej jednak jest to nadal kreatywna księgowość , a Naród dalej w dupę kopany odsetkami od fiducjarnej kasy. Powiem Ci szczerze , i w zaufaniu , Drogi Kolego :) ... tracę wiarę ... w to , że Ludzie przejrzą na oczy. I publicznie , i w realu opowiadam tę samą bajkę . Pukają się w czoło i mają mnie za wariata , nawet w chemitrale nie chcą uwierzyć , chociaż wiszą im nad głowami :| Propaganda to oręż wywołujący więcej szkód , niż rak.

Dobranoc :)

Nie tylko chemiokupczyle,ale jak mówi min.Macierewicz działają na nas też bronią elektromagnetyczną,czego jesteś okazem.Powiedz tylko czy boli ?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2016r. o 7:28
Kolego :), nie „fiducjarna mamona”, nie „chemitriale”, czy inne bajki z kategorii „mchu i paproci” , ale realnym zagrożeniem dla społeczeństwa są tego typu umowy oddające realną władzę w ręce korporacji, szczególnie niebezpieczny jest mechanizm ISDS.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/851265,prof-leokadia-oreziak-umowa-ttip-korzysci-dla-korporacji-isds.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2016r. o 21:09
Zgadza się Drogi Kolego , pani profesor ma świętą rację. Nie na darmo europejczycy protestowali swego czasu przeciwko ACTA , a dzisiaj kameleon kolorek zmienił i dalej swoje. Różnica jednakowóż polega na tym , że cwaniactwo umowy transatlantyckiej , to śmierć dla gospodarek narodowych Europy , podobnie jak fiducjarny pieniądz , coraz częściej staje się przyczyną ludzkich tragedii , nie tylko w Polsce . Natomiast chemitrale , szczepionki , fałszywe leki i żywność GMO , to powolna śmierć dla nas ... gohim :| Oczywiście mówi się , że na coś trzeba umrzeć , ale ja tam wolę umrzeć z woli Stwórcy , nie z ... " rąk " cwaniaków od depopulacji.
Jako zdeklarowany zwolennik teorii spiskowych , śmiem twierdzić , że największym osiągnięciem ludzkości jest ... nie planowany lot na Marsa , czy pier.dolety działające do trzeciego dnia po gwarancji , tylko " syndrom gotowanej żaby" . Chodzi o to , żeby żaba zrozumiała , że jest gotowana ... na różne sposoby :)
Jestem pewien , że rozumiesz Drogi Kolego , to co mówię :)

~RRR napisał(a):
Nie tylko chemiokupczyle,ale jak mówi min.Macierewicz działają na nas też bronią elektromagnetyczną,czego jesteś okazem.Powiedz tylko czy boli ?


Nie. Nie boli. Tylko czasem masz wrażenie , że ktoś myśli za ciebie ... .
Ale Tobie , to akurat , nie powinno robić żadnej różnicy :D
" Starsi i mondrzejsi " , na których scedowałeś własny obowiązek , mają dla Ciebie panaceum na wszystko :D

Pytanie brzmi tak ... gdybyś był złotą rybką i jakiś wędkarz kazał by Ci spełniać marzenia Ludzkości , co byłoby priorytetem ?

Ja głupi zakładam , że rozumiesz sens pytania :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza